Prošle sezone, obje momčadi na prvenstvu završile su masnim crtežima. Čuvar u nedjelju počeo je zabavno: na prvom minutu, Shakhtar napadač Darbo probio kroz operativni prostor i udario dudar vrata u blizini bara.

Uklanjanje, kazna i 0: 3: Nemmanovi nogometaši izgubili su Shantora u prvoj utakmici finale kupa 16339_1

Ali dalje utakmica "Zabuxov", suparnici su počeli biti oprezni i prije svega igrati od obrane. Najčešće je posjedovao loptu, napao pozicioniranje, a "zelena i žuta" se više očekivalo Kotratka.

Dobar trenutak nastao je iz nogometaša "Neman" na 32. minuti. Stepanov je visio s lijeve strane, a Zubovich je uspio prilagoditi glavu lopte - na metru iznad vrata.

U 39. minuti, igrao je u svojoj kazne u svojoj kazni, povlačenjem lopte na noga Darbo. Napad "rudara" teško je i precizno pogodio, ali je ujutro reagirao i preveo loptu na kutu.

U gotovo odgovorni napad, trenutak je također bio "Neman" - Zubovich je udario iz povoljnog položaja iznimno netočno. Ubrzo prije pauze, vratar "Nemman" pokazao je izvrsnu reakciju: Nakon zamrzavanja kazne i utjecaja s nekoliko metara glave Kendesh, Dudar je spasio vrata.

Druga je polovica ponovno počela mirno, čak i do 59. minuti utakmicu. U brzom igranju napada, Darbo je već otišao na Randevo s golman "Neman", a nisam ništa ostalo, osim naroda na području moje kaznenog prostora.

Kontroverzna epizoda u kojoj je sudac u potpunosti primio stranu vlasnika. Leggille je pokazala crvenu karticu i pokazala na jedanaest metara.

Kendesh iz točke mirno i pouzdano pobijediti Dudar - 1: 0.

Za oko 15 minuta došla je igra, činilo se svim timovima organizirati, ali je pogodila prednost jednog vlasnika igrača. Trejdhodovka od Kendesh-trkača-Darbo završila je pucanj u potonje. Napadač tamnoputa mirno katn loptu pokraj vratara "Neman" i udvostručio prednost Shakhtara.

Nakon nekoliko minuta, mučenje za postizanje cilja prestiža s jedne strane Nemmana nije uspjelo. U brzom protunapad, Darbo je već napravio asistent i otišao u Ubaidullayevu. To samo katn loptu u kut, postavljajući Final 3: 0 u korist vlasnika.

Čini se da je sudionik Svjetskog kupa polufinale u ovom paru već poznat i odgovor utakmice u Grodno (prethodno, 6. travnja) će postati više od formalnosti.

Nadamo se da će na prvenstvu za Nemman, početak biti uspješniji. U nedjelju, 14. ožujka, "Vitebsk" nogometaši će doći u Grodno. Početak borbe u 17:00 sati.

Post-match komentar nemmanovog glavnog trenera Igora Kovaleviča: "Prije uklanjanja, dobro sam radio, proveo dobar sadržaj. Izveo ono što su začeli prije igre. Igrajte pola od rudara je teško. Možda su se dva gola pokazala u brzim protunapadnicama, drugi i treći. Neka to košta zatvoriti, ali ono što je to. Iako je naravno, prilično je očito da je kršenje pravila prije kaznenog područja, koja je zarobljena na fotografiji. Ali ovaj život, mi se pripremamo za igru ​​s Vitebsk u prvenstvu i nadam se da će umrijeti, i dalje ćemo se pripremati za igru ​​odgovora. "