Zadnja sezona sta obe ekipi na prvenstvu končali z mastnimi žrebami. Omara v nedeljo se je začela zabavati: na prvi minuti je Shakhtar Striker Darbo prekinil skozi operativni prostor in udaril v Dudar vrata v bližini bar.

Odstranjevanje, kazen in 0: 3: Nemmanovi nogometaši so izgubili Shantorja v prvi tekmi končnega pokala 16339_1

Toda nadaljnje tekme "Zabuxov", Rivals so začeli biti previdni in najprej igrajo iz obrambe. Najpogosteje je v lasti žoge, napadena polagalno, in "zelena in rumena" je bila bolj pričakovana Kotratka.

Dober trenutek je nastal iz notranjosti nogometnih igralcev na 32. minuti. Stepanov je na levi, in Zubovich je uspel prilagoditi žogo glavo - na meter nad vrati.

V 39. minuti, je igral v svoji kazni v svoji kazni, tako da je potegnil žogo prav na nogo Darbo. Napad "rudarjev" je udaril trdo in natančno, vendar se je Twarre močno odzvala in prevedela žogo na vogalu.

V skoraj odprtem napadu je bil trenutek "Neman" - Zubovich je izjemno netočno udaril iz ugodnega položaja. Kmalu pred ponovno premor je vratar "Nemman" pokazal odlično reakcijo: po zamrznitvi kazni in udarca od več metrov glave Kendesha, Dudar, so vrata rešila.

Druga polovica se je spet začela mirno, tudi do 59. minute tekme. V hitro predvajanem napadu je Darbo že odšel v Randevo z vratarjem "Neman", in nisem imel ničesar od enega, razen na ljudstvu na področju mojega kazenskega prostora.

Sporna epizoda, v kateri je sodnik popolnoma prejel stran lastnikov. Leggille je pokazala rdečo karto in pokazala na enajst metrov točko.

Kendesh od točke mirno in samozavestno premagal Dudar - 1: 0.

Za približno 15 minut, je prišla igra, se je zdelo, da vse ekipe uredi, vendar je bila prednost enega lastnika igralec prizadet. Trejdhodomka Kendesh-Runners-Darbo je končala strel na slednjih. Dark-Skinned Striker Calmy KATN Bal mimo vratarja "Neman" in podvojila prednost Shakhtar.

Po nekaj minutah, mučenje, da bi dosegli cilj prestiža s strani Nemmana, se je izkazalo, da ni uspelo. V hitrega protinapada je Darbo že naredil pomočnika in odšel v Ubaidullayevo. To je samo KATN žogo v kotom, nastavitev končnega 3: 0 v korist lastnikov.

Zdi se, da je udeleženec svetovnega pokala v tem paru že znan in odziva se ujema z Grodno (prej, 6 aprila), ne bo več kot formalnost.

Upamo, da bo v prvenstvu za Nemman, bo začetek uspešnejši. V nedeljo, 14. marec, bodo "Vitebsk" nogometni predvajalniki prišli v Grodno. Začetek boja ob 17.00.

Komentar po tekme po glavnem trenerju Nemmana Igor Kovaleviča: "Pred odstranitvijo, sem se dobro delal, izvedel dobro vsebino. Izvedeno, kar so zamislili pred igro. Igrajte polovico proti rudarju je težko. Mogoče sta se dva cilja izkazala v hitrih protinapadah, drugi in tretji. Naj bo stalo zapreti, toda kaj je to. Čeprav seveda, je povsem očitno, da je bila kršitev pravil pred kazenskim prostorom, ki je zajeto na fotografiji. Toda to življenje, smo se pripravljamo na igro z Vitebsk na prvenstvu in umre umre nazadnje, bomo še naprej pripravo na odzivno igro. "