У минулому сезоні обидва матчі команд в чемпіонаті завершили сухою нічьямі. Кубкова гра в неділю почалася весело: на першій же хвилині нападник «Шахтаря» Дарбо прорвався на оперативний простір і пробив поруч зі штангою воріт Дударя.

Видалення, пенальті і 0: 3: футболісти «Німану» програли «Шахтарю» в першому матчі ¼ фіналу Кубка 16339_1

А ось далі матч «забуксував», суперники почали більше обережним і в першу чергу грати від оборони. Найчастіше м'ячем володіли господарі, атакували позиційно, а «зелено-жовті» більше розраховували на котратакі.

Непоганий момент виник у футболістів «Німану» на 32-й хвилині. Степанов навісив зліва, а Зубович зумів підлаштуватися під м'яч головою - на метр вище воріт.

На 39-й хвилині неквапливо зіграв у своєму штрафному Кантарія, винісши м'яч прямо на ногу Дарбо. Нападаючий «гірників» пробив сильно і точно, але Дудар здорово зреагував і перевів м'яч на кутовий.

Практично в атаці момент був і у «Німану» - Зубович пробив з вигідної позиції вкрай неточно. Незадовго до перерви ще раз відмінну реакцію показав голкіпер «Німану»: після розіграшу штрафного і удару з кількох метрів головою Кендиш Дудар врятував ворота.

Другий тайм почався знову спокійно, рівно до 59-ї хвилини матчу. У швидко розіграної атаки Дарбо вже виходив на рандеву з голкіпером «Німану», і Легчіліну нічого не залишалося, крім як фолити в районі лінії свого штрафного.

Спірний епізод, в якому суддя повністю став на бік господарів. Легчіліну показав червону картку і вказав на одинадцятиметрову точку.

Кендиш з точки спокійно і впевнено переграв Дударя - 1: 0.

На хвилин 15 в грі настало затишшя, здавалося все команди влаштовує, але позначилося перевагу в одного гравця господарів. Триходівка Кендиш-Бігунів-Дарбо завершилася прострілом на останнього. Темношкірий форвард спокійно катнув м'яч повз голкіпера «Німану» і подвоїв перевагу «Шахтаря».

Ще через пару хвилин катування забити гол престижу з боку «Німану» вийшла провальною. У швидкій контратаці вже Дарбо виступив асистентом і викотив на Убайдуллаева. Той просто катнув м'яч в кут, встановивши остаточні 3: 0 на користь господарів.

Здається, що учасник півфіналу Кубка Білорусі в цій парі вже відомий і поєдинок у відповідь в Гродно (попередньо, 6 квітня) стане не більше ніж формальністю.

Сподіваємося, що в чемпіонаті для «Німану» старт буде більш вдалим. У неділю, 14 березня, в Гродно приїдуть футболісти «Вітебська». Початок поєдинку о 17:00.

Післяматчевий коментар головного тренера «Німану» Ігоря Ковалевича: «До видалення провели непогано, провели непогане зміст. Виконували, то що задумали перед грою. Грати вдесятьох проти Шахтаря важко. Може бути два м'ячі вийшли в швидких контратаках, другий і третій. Може варто було закритися, але що є то є. Хоча звичайно, абсолютно очевидно, що порушення правил було до штрафного, що відображене на фотозйомці. Але це життя, готуємося до гри з Вітебськом в чемпіонаті і надія вмирає останньою, далі будемо готуватися до гри у відповідь ».