V minulé sezóně oba týmy v mistrovství skončily mastnými kresbami. Skříň v neděli se začala zábava: Na první minutě, Shakhtar Striker Darbo přerušil operační prostor a udeřil Dudar bránu v blízkosti baru.

Odstranění, penalty a 0: 3: Nemákovy fotbalisté ztratili do Shantora v prvním zápase finále poháru 16339_1

Ale dále zápas "Zabuxov", soupeři začali být opatrní a nejprve hrát od obrany. Nejčastěji vlastnil míč, zaútočili na pozici a "zelené a žluté" se očekávalo, že Kotratka.

Dobrý moment vznikl z "Neman" fotbalistů na 32. minutě. Stepanov vlevo vlevo a Zubovich se podařilo upravit míčovou hlavu - na metr nad bránou.

Za 39. minuta hrál ve svém trestu ve svém trestu, tím, že vytáhl míč přímo na noze Darbo. Útok "horníků" tvrdě a přesně zasáhl a přesně, ale Twarre velmi reagoval a přeložil míč na roh.

V téměř reakci útoku byl okamžik také "nan" - Zubovich udeřil z příznivé pozice velmi nepřesně. Krátce před přestávkou opět, brankář "Nemman" ukázal vynikající reakci: Po zmrazení trestu a dopadu z několika metrů hlavy Kendesh, Dudar, branami zachráněny.

Druhá polovina začala znovu klidně, dokonce až do 59. minuty zápasu. V rychle hráli útoku, Darbo už šel do Randeva s brankářem "Nan", a neměl jsem nic odbočeného, ​​kromě lidu v oblasti mého pokutového území.

Kontroverzní epizoda, ve které soudce zcela obdržel stranu vlastníků. Leggille ukázala červenou kartu a ukázal na jedenáct metr.

Kendesh od bodu klidně a s důvěrně porazil Dudar - 1: 0.

Asi 15 minut, hra přišla, zdálo se, že všechny týmy zajišťují, ale výhoda jednoho hráče hráče ovlivnila. Trojdhodovka Kendesh-Burners-Darbo skončila záběr na druhé. Dark-Skinned Striker klidně Katn míč kolem brankáře "Neman" a zdvojnásobil výhodu Shakhtaru.

Po několika minutách, mučení se ukázalo, že došlo k cíli prestiže ze strany Němce. V rychlém protiútoku, Darbo už udělal asistent a odešel do Ubaidullayevy. To jen katn míč do úhlu, nastavení finále 3: 0 ve prospěch vlastníků.

Zdá se, že účastník Světového poháru Semi-finále v tomto páru je již známý a odpověď odpovědi v Grodno (dříve, 6. dubna) se stane ne více než formalita.

Doufáme, že v mistrovství pro Nemák bude začátek úspěšnější. V neděli 14. března přijdou fotbalisté "Vitebsk" v Grodně. Začátek boje v 17:00.

Příspěvek post-shody uživatelem Nemman je hlavní trenér Igor Kovalevich: "Před odstraněním, dělal jsem dobře, provedl dobrý obsah. Provedli to, co si mysleli před hru. Hrajte polovinu proti horníkovi je těžké. Možná, že dva góly se ukázaly v rychlých protiútoku, druhý a třetí. Může to stát zavřít, ale co je to. Ačkoliv je samozřejmě zcela zřejmé, že porušení pravidel bylo před pokutovým prostorem, který je zachycen na fotografování. Ale tento život, připravujeme se na hru s Vitebskem v mistrovství a naději zemře trvat, budeme i nadále připravovat na hru odpovědi. "