A tavalyi szezonban mindkét csapat a bajnokságban zsíros rajzokkal végződött. A vasárnapi szekrény megkezdődött: az első percben Shakhtar Striker Darbo az operatív téren tört ki, és megütötte a Dudar kaput a bár közelében.

Eltávolítás, büntetés és 0: 3: Nemman labdarúgók elvesztették a kupak utolsó mérkőzését 16339_1

De tovább a "Zabuxov" mérkőzésen, a riválisok óvatosnak és elsősorban a védelemből származnak. Leggyakrabban a labdát birtokolták, megtámadták a pozícionálisan, és a "zöld és sárga" várakozottabbak voltak Kotratka számára.

Egy jó pillanat merült fel a "Neman" futballistáktól a 32. percben. Stepanov a bal oldalon lógott, és Zubovich sikerült beállítani a golyófejet - a kapu felett.

A 39. percben a büntetőjogi büntetésében játszott, a labdát a Darbo lábánál húzta ki. A "bányászok" támadása keményen és pontosan megütötte, de a Twarre nagyra reagált, és lefordította a labdát a sarkon.

Szinte egy válasz támadásban a pillanat is "Neman" volt - Zubovich rendkívül pontatlanul kedvező pozícióból állt. Röviddel a szünet előtt ismét a kapus „Nemman” mutatta kiváló reakció: miután a fagyasztás a büntetés és a hatás több méter a fejét Kendesh, Dudar, a kapuk mentve.

A második féle nyugodtan kezdődött, még a mérkőzés 59. percéig is. Egy gyorsan játszott támadásban Darbo már elment a Randevo-ba egy kapus "Neman" -al, és nem volt semmi maradt, kivéve a népi területemet a büntetőterületem területén.

Egy ellentmondásos epizód, amelyben a bíró teljesen megkapta a tulajdonosok oldalát. Leggille piros kártyát mutatott, és a tizenegy méteres pontra mutatott.

Kendesh a ponttól nyugodtan, és magabiztosan megverte a Dudar-t - 1: 0.

Körülbelül 15 percig eljött a játék, úgy tűnt, minden csapat gondoskodik, de az egyik tulajdonosának előnye volt. A Kendesh-Runners-Darbo Trejdhodovka befejezte az utóbbi lövést. Sötét bőrű csatár nyugodtan Katn a labdát a kapus "Neman" és megduplázta a Shakhtar előnyeit.

Néhány perc múlva a NEMMAN oldaláról a presztízs céljának megkínzása sikertelen volt. Gyors ellentámadásban Darbo már egysszisztenst tett, és eltűnt Ubaidullayeva-ba. Hogy csak a labdát a szögbe, az utolsó 3: 0-at a tulajdonosok javára.

Úgy tűnik, hogy a világbajnokság résztvevője ebben a párban már ismert, és a Grodno (korábban április 6-án) válaszoljon, mint a formalitás.

Reméljük, hogy a Nemman bajnokságában a kezdet sikeresebb lesz. Vasárnap, március 14, a "Vitebsk" futballisták jönnek Grodno. A küzdelem kezdete 17:00 órakor.

Az Igor Kovalevics Igor Kovalevics Igor Kovalevicsének Post-Match megjegyzése: "Mielőtt eltávolítaná, jól teljesítettem, jó tartalmat végeztem. Elvégezte, amit a játék előtt fogalmaztak meg. A bányász ellen egy fele keményen játszik. Talán két cél a gyors ellentámadásban, a második és a harmadikban. Lehet, hogy közel kerüljön, de mi az. Bár természetesen nyilvánvaló, hogy a szabályok megsértése a büntetőterület előtt volt, amelyet a fényképezésen elfogtak. De ez az élet, mi készülünk a játékra Vitebsk a bajnokságban, és a remény meghal, akkor továbbra is felkészülünk a válaszjátékra. "