Minulú sezónu, oba tímy v šampionáte skončili s mastným ťahom. Skriňa v nedeľu sa začala zábavná: na prvej minúte, Shakhtar Stricker Darbo prepadol cez prevádzkový priestor a zasiahol Dudar Brána v blízkosti baru.

Odstránenie, trest a 0: 3: Nemmanov futbalisti stratili Shantor v prvom zápase finále pohára 16339_1

Ale ďalej zápas "Zabuxov", Rivaly začali byť opatrní a predovšetkým hrajú z obrany. Najčastejšie vlastnil loptu, zaútočil na pozíciu a "zelená a žltá" sa očakávalo, že Kotratka.

Dobrý okamih vznikol z futbalových hráčov "Neman" na 32. minútu. Stepanov visel na ľavej strane a Zubovich sa podarilo upraviť guľôčkovú hlavu - na meter nad bránou.

V 39. minúte hral v pokuse v jeho trest, vytiahol loptu priamo na nohe Darba. Útok "baníkov" udrel tvrdo a presne, ale Twarre reagoval veľmi a preložil loptu na roh.

V takmer útoku reakcie bol okamih tiež "Neman" - Zubovich zasiahol z priaznivej pozície mimoriadne nepresne. Krátko pred prerušením opäť, brankár "Nemman" ukázal vynikajúcu reakciu: po zmrazení pokutu a vplyvu z niekoľkých metrov hlavy Kensh, Dudar, brány uložené.

Druhá polovica začala opäť pokojne, dokonca až do 59. minúty zápasu. V Rýchlo hral útoku, Darbo už šiel do Randevo s brankárom "Neman", a nemal som nič, okrem ľudu v oblasti pokutového územia.

Kontroverzná epizóda, v ktorej sudca úplne dostal na strane majiteľa. Leggille ukázal červenú kartu a poukázal na hodnotu jedenásť metrov.

Kensh z bodu pokojne a s dôverou poraziť Dudar - 1: 0.

Za asi 15 minút, hra prišla, zdala sa všetkým tímom, ale výhoda jedného majiteľa hráča ovplyvnil. Trejdhodovka Kendesh-Runners-Darbo skončila shot na druhý. Tmavý-skinned útočník pokojne katn loptu okolo brankára "neman" a zdvojnásobil výhodu Shachhtar.

Po niekoľkých minútach sa ukázalo, že mučenie na skóre gólu prestíže zo strany NEMMANU sa zlyhal. V rýchlom protiútoku, Darbo už urobil asistenta a odišiel do Ubaidullayeva. To len katn loptu do uhla, nastavenie finále 3: 0 v prospech majiteľov.

Zdá sa, že účastník Svetového pohára semifinále v tomto páre je už známy a zápas odpovedí v Grodno (predtým, 6. apríla) sa nestane viac ako formalita.

Dúfame, že v šampionáte pre Nemca, štart bude úspešnejší. V nedeľu, 14. marca, "Vitebsk" futbalista prídu v Grodno. Začiatok boja o 17:00.

Komentár post-zhody NEMMAN Hlavný tréner Igor Kovalevich: "Pred odstránením som sa daril, vykonal dobrý obsah. Vykonali to, čo počali pred zápasom. Hrať polovicu proti baníkov je ťažké. Možno dva ciele sa ukázali v rýchlom protiútoku, druhá a tretí. Môže to stáť zavrieť, ale čo je. Hoci samozrejme, je celkom zrejmé, že porušenie pravidiel bolo pred pokutovým územím, ktorá je zachytená na fotografii. Ale tento život, pripravujeme sa na hru s Vitebsk v šampionáte a Hope zomrie, budeme pokračovať v príprave na hru Response. "