Vasario mėn. Datewalk: 2 - Lewis Hamilton, 2007 m

2007 m. Lewis Hamilton debiutavo kaip McLaren dalį. Debiutinis sezonas, britas, praleistas ant automobilio "2".

2007 m. McLaren Pilot tapo Fernando Alonso, kuris praėjo nuo Renault. Kaip dabartinis čempionas, ispanas gavo teisę atlikti automobilį su čempionu "One". Todėl jo partneris turėjo gauti už mašinos rato su pradiniu skaičiumi "2". Tai tik partneris Fernando Nedelsiant.

Kai 2005 m. Pabaigoje Ron Dennis pasirašė sutartį su Alonso, tai buvo netiesioginė, kad jo partneris taptų Kimi Raikkonen. Tačiau 2006 m. Pabaigoje Finn persikėlė į Ferrari. Rezervo bandomojo pedro de la rasos kandidatu, kuris kalbėjo keliose rasėse, pakeičiant atleistą Juan-Pablo Montuyu, bet nuo nuomonės, kad komanda tikrai nenorėjo turėti dviejų ispanų. Ir tada Dennis pakvietė savo protegių testus į Lewis Hamiltoną, kuris laimėjo GP2 pavadinimą. Pirmieji kilometrai praėjo ateities šešių laiko čempionas nepaliko abejonių, kas turėtų tapti partneriu Alonso.

Debiutiniame lenktynėse Lewis pradėjo ketvirtą, tam tikru momentu jis net vaikščiojo prieš Fernando, bet galų gale aš praleidau jį ir baigiau trečią. Antroje lenktynėse Hamiltonas atėjo antrajame, praradęs tik partnerį McLaren. Ir jau trečiojoje rasėje baigė dvi sekundes nuo nugalėtojo, o prieš Alonso. Ketvirtoje lenktynėje jaunas britas vėl baigė ir tapo čempionato lyderiu! Ir tada Kanadoje ir Jungtinėse Valstijose buvo dvi pergalės.

Vasario mėn. Datewalk: 2 - Lewis Hamilton, 2007 m 8231_1

Lewis Hamilton, McLaren Mercedes MP4-22, Canada Grand Prix

Pirmųjų devynių lenktynėse Hamiltonas nuolat baigė podiumą - precedento neturintį formulės debiutus. Lewis pelnė 70 taškų ir Agel Alonso už 12 taškų, Raikkonena - 18. Bet tada intrigos, bandomieji konfliktai, Lewis tėvo intervencija McLaren verslo, šnipinėjimo su slaptos informacijos perdavimo Ferrari darbuotojas perdavimo.

Kitose šešiose rasėse Hamiltonas tris kartus pakilo į podiumą: laimėjo Vengrijoje ir Japonijoje ir atėjo antra į Italiją. Rivals atotrūkis išliko tas pats: 12 taškų iš Alonso ir 17 taškų iš Raikkoneno. Likusiose dviejose lenktynėse Lewis buvo pakankamai baigti penktąjį du kartus, kad, atsižvelgiant į Mclaren jėgą, tai nebuvo taip sunku.

Bet Kinijoje Hamiltonas buvo klaidingas atvykus į dėžes ir įstrigo į žvyro gaudyklę. Ir Brazilijoje jis bandė laimėti lenktynes ​​per pirmąjį posūkį, ji paslydo ant kelio pusėje, nes automobilio elektronika nuvyko į perkrovimą, daug laiko, o Lewis baigė tik septintąją . Abi rasės laimėjo Raikkoneną ir tapo čempionu, priešais debiutantą tik vieną tašką.

Prieš pradedant 2008 m. Sezono pradžią Alonso buvo atleistas nuo McLaren, po to Hamiltonas vis dar tapo čempionu, nors galutinėje rasėje jis vėl neprarado savo pavadinimo.

"Lewis Hamilton" sezono rezultatai: 17 prasideda, 12 podiumo, 4 pergalės, 6 polių pozicijos, 2 geriausi apskritimai, 109 taškai, 2 vieta čempionate.

Vasario mėn. Datewalk: 2 - Lewis Hamilton, 2007 m 8231_2