«Югра-Самотлор» втретє в сезоні обіграла бєлгородських левів

«Югра-Самотлор» втретє в сезоні обіграла бєлгородських левів 20688_1

Матч пройшов у рамках 20-го туру російської волейбольної Суперліги в Нижньовартовську. До цього югорчане поступилися в чотирьох зустрічах поспіль, і ось, нарешті, перервали неприємну серію. У першому сеті господарі відразу захопили ініціативу і впевнено повели в рахунку. Надійно працював Нижневартовский блок, а Бєлгородці невпевнено грали в прийомі. Часом перевага «Самотлора» досягало 10 і більше очок. Підсумок - 25:16.

У другому сеті бразильський наставник «Білогір'я» Маркос Міранда поступово перетрусив стартову шістку, випустивши на майданчик досвідченого сполучного Ігоря Колодинського, молодого діагонального Єгора Сіденко, а потім замість олімпійського чемпіона Дмитра Ільїних вийшов Іван Кузнецов. Нові гравці підсилили гру левів, але кардинально на результат не вплинули. Команди зіграли рівну другу партію, але кінцівка залишилася за підопічними Валерія Пясковського - 25:21.

У третьому сеті Бєлгородці кілька разів намагалися піти у відрив, але Віталій Папазов і партнери кожен раз ці спроби припиняли, а потім знову зробили ривок в кінцівці - 25:20 і 3: 0. «Самотлор» в цьому сезоні виграв у Бєлгорода всі три матчі.

Найрезультативнішим гравцем матчу знову став Віталій Папазов (19 очок і коефіцієнт корисності +15) і знову очолив бомбардирський залік Ліги. На рахунку Юрій Цепкова 6 поставлених блоків.

Сургутская «Газпром-Югра» на виїзді поступилася уфимскому «Уралу» 2: 3. У турнірній таблиці «Югра-Самотлор» займає 10 місце (7 перемог, 25 очок), ця позиція дає право грати в плей-офф. Сургутяне 11-ті (5 перемог, 18 очок). У наступному турі команди зустрінуться між собою в безкомпромісному Югорськая дербі.

Віталій Папазов, капітан команди «Югра-Самотлор», кращий бомбардир Суперліги: «У нас прохідних ігор немає. До того ж Білгород - принциповий суперник. Для половини нашого складу - це колишній клуб. Проти своїх клубів завжди більш заряджена і амбітно граєш. Посмішки від хорошої гри, отримували задоволення - це найголовніше. Ну і, звичайно, результат ».