"Yugra-Samotlor" Že tretjič v sezoni Belgorod Lviv

Anonim

Tekma je potekala v okviru 20. kroga ruske odbojke Superlige v Nizhnevartovsku. Pred tem je UGRA nastopila na štirih sestankih zapored, zdaj pa so končno prekinila neprijetno serijo. V prvem nizu so lastniki takoj ujeli pobudo in samozavestno vodili v rezultat. Nizhnevartovsky Bloc je zanesljivo delal, Belgorodians pa je bil na recepciji preveč igral. Včasih je prednost "Samotlor" dosegla 10 ali več točk. SKUPAJ - 25:16.

V drugem nizu je brazilski mentor "Belegorija" Marcos Miranda postopoma razbil izhodiščno šest, sprosti mesto izkušenega veziva Igor Kolodinsky, mlade diagonale Sidenko, nato pa namesto olimpijskega prvaka Dmitry Iliny, Ivan Kuznettov je prišel ven. Novi igralci so okrepili igro Lviv, vendar niso vplivale na rezultat. Ekipe so igrale enako drugo stranko, vendar je bil konec ostal za odseki Valeria Piiskovsky - 25:21.

V tretjem setu, prebivalci Belgorod so večkrat poskušali iti v vrzel, vendar Vitaly Papazov in partnerji vsakič, ko so bili ti poskusi ustavljeni, in nato spet je naredil kreten na koncu - 25:20 in 3: 0. "Samotlor" Ta sezona je osvojila vse tri tekme iz Belgorod.

Vitaly Papazov (19 točk in koristnega razmerja +15) je ponovno postal najučinkovitejši igralec tekme (19 točk in koristnega razmerja +15) in spet odpravila zadetek lige. Na račun Yuri Zezkova 6 dobavljenih blokov.

SURTUT "Gazprom-Ugra" je pripeljal do UFA "Urala" 2: 3. V tabeli turnirja "Jug-Selflor" traja 10. mesto (7 zmag, 25 točk), ta položaj daje pravico do igranja končnic. Kirutian 11th (5 zmag, 18 točk). V naslednjem krogu se bodo ekipe med seboj srečale v brezkompromisnem UGRA Derbyju.

Vitaly Papazov, kapitan ekipe Yugra-Samotlor, najboljši strelec Superliga: "Nimamo igralnih iger. Poleg tega je Belgorod načelen nasprotnik. Za polovico naše kompozicije je nekdanji klub. Proti njegovim klubom je vedno bolj napolnjen in se igra ambiciozno. Smiles iz dobre igre, uživajte - to je najpomembnejša stvar. No, seveda, rezultat. "