Anonim
Серед 600 учасників третього лижного спринту «Ялинки. Пермський період »було багато дітей 9929_1

У третьому міському лижному спринті «Ялинки. Пермський період », який пройшов 13 березня на вулиці Макаренка, брали участь понад 600 осіб, в тому числі 6 команд.

«Втретє в Пермі відбувся міський лижний спринт. В цьому році ми поміняли майданчик, провели змагання на вулиці Макаренка. На думку учасників, це хороше рішення. Є побажання зробити цей майданчик традиційної, тому що саме тут взимку постійно була лижна траса. У змаганнях бере участь багато дітей - від 7 років і старше. Здорово, що з такого віку ми привчаємо дітей до лиж. Я сподіваюся, що серед сьогоднішніх учасників є майбутні олімпійські чемпіони », - зазначив заступник голови адміністрації Пермі Олексій Грибанов, вітаючи учасників.

У командних естафетах перше місце зайняли представники СШОР «Літаючий лижник», друге - коледжу олімпійського резерву, третє - галузі освіти.

Також переможці та призери були визначені в індивідуальних забігах за віковими категоріями.

Всього в спринті брало участь понад 640 лижників, а найчисельнішою виявилася група «Юнаки до 15 років»: на старт вийшли 207 осіб (переміг Олексій Швирьов, клуб Морілових «Старт»). У групі «Юнаки до 17 років» виступало 87 спортсменів (переміг Артемій Нікітін, клуб «Літаючий лижник»). У категорії «Юнаки до 19 років» змагалося 24 людини (переміг Антон Швирьов).

У групі «Чоловіки 60+» виступало 10 чоловік (переміг Юрій Шайдуров). У групі «Чоловіки 50+» змагалися 16 осіб (переміг Дмитро Коземаслов, клуб «Дзержинець»). У категорії «Чоловіки 40-49 років» змагалися 17 учасників (переміг Денис Гатін, клуб «Імпульс»). У групі «Чоловіки 20-39 років» виступало 50 чоловік (переміг Руслан Аблязіз).

У групі «Жінки 60+» на старт вийшов 1 людина - Любов Шилова. У групі «Жінки 50+» змагалися 6 осіб (перемогла Марія Артем'єва). У категорії «Жінки 40-49 років» виступали 12 осіб (перемогла Тетяна Тукачёва). У категорії «Жінки 20-39 років» змагалося 27 осіб (перемогла Марія Кечкіна, клуб «Сокіл»).

У групі «Дівчата до 19 років» змагалися 15 осіб (перемогла Олена Гуленова, клуб ПГГПУ). У групі «Дівчата до 17 років» змагався 41 учасник (в пролозі перемогла Юлія Тктарева, в фіналі - Валентина Мухіна). У категорії «Дівчата до 15 років» на лижню вийшли 126 юних спортсменок (в пролозі перемогла Ксенія Смирнова, в фіналі - Мілана Зіянгірова, клуб «Літаючий лижник»).

До фінішу дісталися не всі учасники, але все фіналісти отримали медалі. Переможці та призери змагань в дисципліні «вільний стиль-спринт» в кожній віковій групі також отримали дипломи та призи від організаторів. Команди переможців та призерів лижного спринту в дисципліні «змішана естафета» отримали дипломи і кубки.