Гродненський «Німан» в п'ятий раз в сезоні програв жлобинському «Металургу»

Зрозуміло, що статус останнього матчу «регулярки», який вже не здатний вплинути на турнірне становище, свій відбиток на малюнок гри накладав. Можливо, команди намагалися грати акуратніше, десь берегти лідерів. Але всі хотіли перейти в наступну стадію в доброму гуморі. А тому всі хотіли перемогти.

Гродненський «Німан» в п'ятий раз в сезоні програв жлобинському «Металургу» 5955_1

Гродненці спочатку виглядали свіжіше. Вони взяли шайбу під контроль, кружляли біля воріт Карнаухова. Не вистачало тільки точних кидків. За рахунок швидкості гості незабаром заробили більшість. Відмінний шанс, щоб вийти вперед. Але рахунок відкрили господарі. Войтех перехопив неакуратний пас на синьою і відправив Соломонова на рандеву з боягузом. Євген не промазав, пише hockey.by.

Підопічні Андрія Сидоренко ще дужче розлютилися, заробили «подвійне» більшість, але зламати ворота Карнаухова ніяк не виходило. Більш того, через деякий час «Німан» сам залишився в меншості. Казьянін перехопив шайбу біля воріт Боягуза, Степанову довелося фолити. За іронією долі, саме в меншості у «Німану» був найреальніший в першій третині шанс закинути, але Карнаухов не пропустив.

Другий період почався за тією ж схемою. Гості атакували, а закинув «Металург». «Німан» атакував, але відзначився Казьянін - хльостким клацанням з лівого кола. А на екваторі третини Соломонів оформив дубль, відправивши гостей в нокдаун.

На третій період гродненці вийшли в правильному настрої. Знову забрали шайбу, замкнули «вовків» в зоні. І ... порушили правила біля воріт Карнаухова - дві хвилини заробив Буйницький. Але нещастя допомогло: Дзюбіньскі подгадал момент, втік до воріт господарів і позбавив Карнаухова шатаут.

А далі була безкомпромісна боротьба, обмін вилученнями і, звичайно, фінальний штурм без воротаря. Але рахунок більше не змінився.

1: 0 - 7:11 Соломонів (Войтех) ГМ

2: 0 - 23:37 Казьянін (Філяєв, Черевач)

3: 0 - 31:39 Соломонів (Черевач, Воронов)

3: 1 - 43:40 Дзюбіньскі (козячий) ГМ

Штраф: 12 - 6

Кидки: 24 (4 + 11 + 9) - 36 (12 + 12 + 12)

Кращі гравці: Соломонов - Городецький

МЕТАЛУРГ: Карнаухов; Лєтов - Черевач, Ал-й Міхнов - Войтех - Соломонов (К); Єронім - Соколовський, Єфименко - Угольников - Тополя; Волченков - Копилець, Астанков - Пінчук - Поліщук; Казьянін - Філяєв - Є. Воронов; Спат.

НІМАН: Трус (33:20), Городецький (25:48); Романович - Насибуллін, Піщальніков - Зиков - Зацепілін; Палівко - Крискін, козяче - Дзюбіньскі (К) - Лівша; Волков - Є. Степанов, Малашкевич - Каштанов - Буйницький; Божко, Ажгірей - Абметка - Фурса.

22 лютого. Жлобин, льодовий палац «Металург». 478 глядачів. Початок - о 19:00.