Склад комісії по земельній реформі затвердили в Казахстані
Астана. 23 березня. КАЗТАГ - Склад комісії по земельній реформі затвердили в Казахстані, повідомляє прес-служба міністерства сільського господарства РК.
«За дорученням глави держави для обговорення норм проекту Земельного кодексу РК і вироблення пропозицій створена Комісія по земельній реформі. У зв'язку з цим прем'єр-міністр РК Аскар Мамін підписав розпорядження № 62-р від 19.03.2021 р «Про створення Комісії по земельній реформі», - йдеться в повідомленні у вівторок.
Як уточнюється, даним документом, зокрема, затверджено загальні положення, завдання, організація і порядок роботи Комісії, а також її склад.
До складу комісії по земельній реформі увійшли:
Тугжанов
Ерали Лукпановіч
–
Заступник Прем'єр-Міністра Республіки Казахстан, голова
Омаров
Сапархан Кесікбаевіч
–
Міністр сільського господарства Республіки Казахстан, заступник голови
Теміржанов
Мурат Барітовіч
–
голова Комітету з управління земельними ресурсами Міністерства сільського господарства Республіки Казахстан, секретар
Кирикбаев
Арман Оразбаевіч
–
секретар партії «Nur Otan» (за згодою)
Бектаев
Алі Абдікарімовіч
–
депутат Сенату Парламенту Республіки Казахстан, голова Народної патріотичної партії «Ауил», голова Комітету з аграрних питань, природокористування та розвитку сільських територій (за згодою)
Кул-Мухаммед Мухтар Абрарули
–
депутат Сенату Парламенту Республіки Казахстан, голова Комітету з міжнародних відносин, оборони і безпеки (за згодою)
Бактіярули
Мурат
–
депутат Сенату Парламенту Республіки Казахстан, голова Комітету з соціально-культурному розвитку і науці (за згодою)
Курішбаев
Ахилбек Кажігуловіч
–
депутат Сенату Парламенту Республіки Казахстан, секретар Комітету з аграрних питань, природокористування та розвитку сільських територій (за згодою)
Султанов
Ерік Хамзіновіч
–
депутат Сенату Парламенту Республіки Казахстан, секретар Комітету з економічної політики, інноваційного розвитку і підприємництва (за згодою)
Барлибаев
Ерлан Хайлановіч
–
депутат Мажилісу Парламенту Республіки Казахстан, член демократичної партії «Акжол», голова Комітету з аграрних питань (за згодою)
буда
Айкин Ойратовіч
–
депутат Мажилісу Парламенту Республіки Казахстан, голова Народної партії Казахстану (за згодою)
Уісімбаев
Аскарбек С'езбековіч
–
депутат Мажилісу Парламенту Республіки Казахстан (за згодою)
Тлеухан
Бекболат Канайули
–
депутат Мажилісу Парламенту Республіки Казахстан, член Національної ради суспільної довіри при Президентові Республіки Казахстан (за згодою)
Сарим
Айдос Аміроллаевіч
–
депутат Мажилісу Парламенту Республіки Казахстан, член Національної ради суспільної довіри при Президентові Республіки Казахстан (за згодою)
Абдігаліули
Берик
–
депутат Мажилісу Парламенту Республіки Казахстан, член Національної ради суспільної довіри при Президентові Республіки Казахстан (за згодою)
Смагулов
Бакітбек
–
депутат Мажилісу Парламенту Республіки Казахстан, член Національної ради суспільної довіри при Президентові Республіки Казахстан (за згодою)
Ашімжанов Жанарбек Садикановіч
–
депутат Мажилісу Парламенту Республіки Казахстан (за згодою)
Нуркенов
Нурлан Жанбиршиули
–
заступник акима міста Нур-Султана
Азірбаев
Мухіт Бакитовіч
–
заступник акима міста Алмати
Айманбетов
Мауле Зарликовіч
–
заступник акима міста Шимкента
Абдикаліков Галімжан Кенжешовіч
–
заступник акима Акмолинської області
Кенжеханули
Ермек
–
заступник акима Актюбінської області
Турдаліев
Серік Мелісовіч
–
заступник акима Алматинської області
Нурлибаев
Кайрат Ескабилули
–
заступник акима Атирауської області
Нурбана
Ержан Ахтановіч
–
заступник акима Східно-Казахстанської області
Манкеев
Мухтар Науризбаевіч
–
перший заступник акима Західно-Казахстанської області
Нигмашев
Берик Болатовіч
–
заступник акима Жамбилська області
Шайдаров
Серік Жаманкуловіч
–
заступник акима Карагандинської області
Нурмухамбетов
Гауез Торсановіч
–
перший заступник акима Костанайської області
Жаханов
Бахит Дюсеновіч
–
заступник акима Кизилординській області
Ніязов
Галимжан Мукировіч
–
заступник акима Мангістауської області
Байханов
Асаін Куандиковіч
–
заступник акима Павлодарської області
Тасмаганбетов
Марат Іманбаевіч
–
перший заступник акима Північно-Казахстанської області
Тажибаєв
Улан Калмухановіч
–
заступник акима Туркестанської області
Есенеев
Ербол Еркеновіч
–
керуючий директор - директор Департаменту агропромислового комплексу та харчової промисловості Національної палати підприємців Республіки Казахстан «Атамекен» (за згодою)
Сауер
Іван Адамович
–
голова Комітету агропромислового комплексу Президії Національної палати підприємців Республіки Казахстан «Атамекен» (за згодою)
Дайрабаев
Жигулі Молдакаликовіч
–
президент республіканського громадського об'єднання «Союз фермерів Казахстану» (за згодою)
Бісетаев
Кайрат Серікбаевіч
–
голова об'єднання юридичних осіб «Союз картоплярів і городників Казахстану» (за згодою)
Садирбаєв
Алмазбек Жумабековіч
–
голова об'єднання індивідуальних підприємців та юридичних осіб «Національна асоціація вівчарів Казахстану SHOPAN ATA» (за згодою)
Бактібаев
Максут Бахтжановіч
–
голова об'єднання індивідуальних підприємців та юридичних осіб «М'ясний союз Казахстану» (за згодою)
турісбеков заутбек каусбекович
Заутбек Каусбековіч
–
перший заступник голови Всесвітньої асоціації казахів (за згодою)
кошіма
Досмуханбет Калмаханули
–
голова громадського об'єднання «Ұлт тағдири», політолог (за згодою)
Худайбергенов
Олжас Абдумаліковіч
–
директор товариства з обмеженою відповідальністю «Центр стратегічних ініціатив», економіст (за згодою)
куат
Даурен Касеновіч
–
письменник, член Національної ради суспільної довіри при Президентові Республіки Казахстан (за згодою)
Тайжан
Мухтар Болатхановіч
–
президент фонду Болатхана Тайжана, громадський діяч (за згодою)
Кожик
Жанібек
–
громадський діяч, письменник (за згодою)
Базарбек
Бакитжан Жумабекули
–
директор товариства з обмеженою відповідальністю «Bazarbek & Partners», юрист (за згодою)
Толикбай
Максат
–
журналіст (за згодою)
Жумали
Расул Берекетовіч
–
політолог, член Національної ради суспільної довіри при Президентові Республіки Казахстан (за згодою)
Башімов
Марат Советовіч
–
директор експертного інституту європейського права та прав людини, політолог (за згодою)
Ошакбаев
Рахім Сакеновіч
–
директор громадського фонду «Центр прикладних досліджень« TALAP », економіст (за згодою)
Абенов
Мурат Абдуламітовіч
–
голова об'єднання юридичних осіб «Національна палата освіти та інновації« Серпін », громадський діяч (за згодою)
Терещенко
Сергій Олександрович
–
президент об'єднання юридичних осіб «Національний союз бджолярів Казахстану« БАЛ-АРА », Алматинська область (за згодою)
Нажметдінули Болатбек
–
голова об'єднання індивідуальних підприємців та юридичних осіб «Союз садівників», Туркестанская область (за згодою)
Жайнбаева
Нурсауле Айсагаліевна
–
голова громадського об'єднання «Асоціація селянських (фермерських) та сільськогосподарських кооперативів« АгроРось », Мангістауська область (за згодою)
Досмухамбетов Темірхан Минайдаровіч
–
засновник товариства з обмеженою відповідальністю «Байсерке-Агро», Алматинська область (за згодою)
Буканов
Сайран Балкеновіч
–
засновник товариства з обмеженою відповідальністю «Каркин», герой праці Казахстану, Костанайська область (за згодою)
Сагналін
Нурлан Шинбаевіч
–
засновник товариства з обмеженою відповідальністю «Актепе», Актюбінська область (за згодою)
Ходжаназаров Айдарбек Асанович
–
генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «олжа Агро», Костанайська область (за згодою)
Уаліев
Батирбек Турсунбековіч
–
генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма TNK», Акмолинська область (за згодою)
Жаксилика
Асен Дулатовіч
–
директор товариства з обмеженою відповідальністю «Гормолзавод», Акмолинська область (за згодою)
Джакібаев
Мурат Уринбаевіч
–
директор товариства з обмеженою відповідальністю «білястого Агро», Західно-Казахстанська область (за згодою)
Касіцін
Олександр Анатолійович
–
директор товариства з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКЕ», Павлодарська область (за згодою)
Нигметов
Сейтжапар Алшинбековіч
–
директор товариства з обмеженою відповідальністю «Кайнар», Карагандинська область (за згодою)
АБІТАЄВ
Фарід Кумашевіч
–
директор товариства з обмеженою відповідальністю «Дослідне господарство олійних культур», Східно-Казахстанська область (за згодою)
Уразбаев
Сайлау Шаймардановіч
–
директор товариства з обмеженою відповідальністю «Каракудук», Павлодарська область (за згодою)
Шагіртаев
Імамзаде Куанишбаевіч
–
директор товариства з обмеженою відповідальністю «Тан ЛТД», Кизилординська область (за згодою)
Искаков
Нартай Жуматайули
–
директор товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма Кара-Озек», Акмолинська область (за згодою)
Зенченко
Геннадій Геннадійович
–
директор командитного товариства «Зенченко і К», Північно-Казахстанська область (за згодою)
Мамбетов
Еркебулан Нурмагамбетовіч
–
генеральний директор командитного товариства «Мамбетов і компанія», Північно-Казахстанська область (за згодою)
Егізбаев
Оразгелди Утегеновіч
–
глава сільськогосподарського виробничого кооперативу «Оразгелди-датків», Туркестанская область (за згодою)
Егізбаев
Керімхан
–
глава науково-продуктивного селянського господарства «Агротехнологія», Кизилординська область (за згодою)
Жабяк
Ігор Васильович
–
глава селянського господарства «ШАНС», Карагандинська область (за згодою)
Хільніченко Олександр Вікторович
–
заступник голови правління командитного товариства «Хільніченко і К», Алматинська область (за згодою)
манатів
Саха Узаковіч
–
глава селянського господарства «Aspan agro», Жамбилська область (за згодою)
Нурбана
Талапи Даулетбаевіч
–
глава селянського господарства «Нурсултан», Жамбилська область (за згодою)
Сарманов
Мурат Сатибалдіевіч
–
глава селянського господарства «Нурли Дала», Атирауська область (за згодою)
Балжігітов
Сейтжана Капановіч
–
глава селянського господарства «дістати Ата», Атирауська область (за згодою)
Токаші
Оралбек Нурмуханбетовіч
–
глава селянського господарства «Балці», Східно-Казахстанська область (за згодою)
Аліша
Казибек Курмангаліевіч
–
глава селянського господарства «Арман-М», Актюбінська область (за згодою)