Anonim
Прікамци перемогли в командному заліку на Х Всеукраїнських зимових сільських іграх 3402_1

У Пермі завершилася змагальна частина Х Всеросійських зимових сільських спортивних ігор. За підсумками першості збірна краю стала переможцем в командному заліку.

Змагання проходили з 17 по 19 березня, в них брало участь 689 осіб з 44 регіонів РФ, які розіграли 31 комплект медалей в індивідуальному заліку і командній першості в 7 видах спорту лижних гонках, поліетилену, шахах, шашках, триборства доярів і механізаторів, а також змаганнях спортивних сімей.

В цілому збірна Пермського краю набрала 1896 очок, здобувши перемогу в 3 з 7 дисциплін: лижних гонках, турнірі спортивних сімей та шахах. Срібло прікамци завоювали в шашках (1 місце у якутів) і триборстві доярів (1 місце у новосибірців).

Відзначимо, що в триборстві механізаторів кращими були визнані чуваші, а в поліетилену удмурти.

Загальнокомандне друге місце дісталося збірній Челябінської області (набрали 1680 очок), третє місце у представників Курганської області (1 492 очка).

Ми довго готувалися, тренувалися всією сім'єю каталися на лижах, грали в дартс, запрягали коня і носили відра на коромислі. Нам дуже сподобалося брати участь в сільських іграх. Це не тільки велике спортивне свято, але і нові знайомства з хлопцями з інших регіонів, розповів учасник збірної Прикам'я Андрій Сілін, разом з дружиною і дочкою переміг в змаганнях спортивних сімей (група дівчинки 2010-2011 р.н.). Також в сімейному заліку виграла сім'я Бачерікових (група хлопчики 2010-2011 р.н.)

Комбіновану естафету в лижних гонках з результатом 00: 32: 14.9 виграли пермські спортсмени: Вероніка Лопатіна (у неї також срібло в індивідуальному жіночому заліку), Андрій Пономарьов та Андрій Романов (лідер чоловічого заліку).

Дозвільна частина Х Всеросійських зимових сільських спортивних ігор продовжиться 20 березня на міський еспланаді, де більше 25 прикамских фермерів і виробників представлять свою продукцію на ярмарку Сільські забави. Тут же всі бажаючі зможуть перевірити свою силу і спритність в іграх і конкурсах, а пермські богатирі спробують встановити відразу 5 рекордів Росії в силовому ектріме.

Нагадаємо, що вперше Всеросійські зимові сільські ігри відбулися в 2003 році. Пермський край уже приймав фінал цих змагань у 2015 році в Чайковського. Тоді збірна Прикам'я також стала переможцем загальнокомандного заліку.