Дакар: Сайнс швидше за всіх на 6-му етапі ралі-рейду

Anonim

Дакар: Сайнс швидше за всіх на 6-му етапі ралі-рейду 24931_1

Карлос Сайнс, хоча і програє в абсолютному заліку більше 40 хвилин лідеру «Дакара», свого напарника по команді X-Raid MINI JCW Team Стефану Петранселю, не збирається здаватися і сьогодні здобув більш ніж переконливу перемогу на 6-му етапі ралі-рейду.

У п'ятницю екіпаж Сайнса відіграв більше семи хвилин і у Петранселя, і у Нассера Аль-Аттіі (Toyota Gazoo Racing), який займає друге місце в загальній класифікації. Іспанець і його штурман Лукас Круз уникли помилок з навігацією, що сильно заважало їм в попередні дні, і, можливо, відіграли б ще більше, але дистанція 6-го етапу була скорочена.

Кращими з російських гонщиків сьогодні були Володимир Васильєв і Дмитро Циро, також виступають на баггі MINI з дизельним двигуном: на фініші вони були 10-ми.

Якщо говорити про невдах етапу, то треба згадати Себастьєн Леба, дев'ятикратного чемпіона світу з ралі: його екіпаж, який виступає на баггі BRX Hunter, втратив дуже багато часу через поломку підвіски і до сих пір не дістався до фінішу. Самостійно Леб і його штурман Даніель Елена не могли усунути проблему, тому їм довелося чекати прибуття автомобіля технічної підтримки.

У класі мотоциклів в п'ятницю знову, як і в понеділок, мав першість досвідчений іспанець Хоан Барреда, який їде на Honda CRF 450 RALLY, але в загальній класифікації він займає лише 7-е місце, а лідирує австралієць Тобі Прайс, гонщик заводської команди KTM.

У категорії квадроциклів чергову перемогу здобув Олександр Жиро, пілотує Yamaha YFZ 700, однак за підсумками шести етапів він третій, програючи Ніколасу Кавільяссо більше 45 хвилин.

У класі легких позашляховиків (T3 і Т4) першим дістався до фінішу міжнародний американо-німецький екіпаж у складі пілота Сета Кинтеро і штурмана Денніса Ценца. Дебютанти Дакара їдуть на баггі OT3-02 і поки займають гідне третє місце в своїй категорії.

Серед вантажівок продовжують домінувати наші «КАМАЗи»: сьогодні найшвидше був екіпаж Айрат Мардеева, але лише трохи більше хвилини йому поступилося тріо Дмитра Сотникова. Третє місце теж у представників Росії: чотири з невеликим хвилини лідерам програв екіпаж Антона Шибалова.

Дмитро Сотников і його напарники Руслан Ахмадеев і Ильгиз Ахметзянов продовжують впевнено очолювати залік вантажівок, їх перевага перед екіпажем Антона Шибалова перевищує 37 хвилин.

Але сьогодні стало відомо про те, що білоруський екіпаж команди «МАЗ-СПОРТавто» у складі Сергія В'язович, Павла Гаранина і Антона Запорощенко остаточно зійшов з дистанції ралі-рейду через технічні проблеми. Неполадки з машиною у них трапилися ще в четвер, але виявилися настільки серйозними, що від подальшої боротьби довелося відмовитися.

Джерело: Формула 1 на F1news.ru