Хокеїсти «Німану» поступилися «Гомелю» в першому матчі чвертьфінальної серії

«Німан» провів не надто вдалий регулярний сезон, але в плей-офф все, можна сказати, обнуляється. І включає командний досвід і навіть певні традиції, яких у гродненців в достатку. Ось і перший період першого матчу команда Андрія Сидоренко провела по-хазяйськи, хоч і грала в гостях.

Хокеїсти «Німану» поступилися «Гомелю» в першому матчі чвертьфінальної серії 23488_1

Гродненці майже в три рази перекидали «рисей» і створили куди більше моментів. Вони ж і першими закинули. Причому Зацепілін своїм голом задав тон грі. Вийшов він досить курйозним: після кіксування форварда «Німану» шайба потрапила в коник стояв біля воріт захиснику «Гомеля» Попову. Той щосили намагався уникнути контакту, але зробив тільки гірше - вийшов «самостріл».

Натхнені гості побігли закидати другу. Але алогічно пропустили: Скореня реалізував більшість. Ось так найвдаліший для «Німану» період цієї зустрічі завершився внічию.

Гол додав «рисям» сил, і в другому періоді вже вони диктували супернику умови. Але два голи «Гомеля» вийшли не менш курйозними, ніж авторства Зацепілін. Спочатку Бойко віддавав пас на п'ятак, але шайба від ключки гравця «Німану» прошмигнула в сітку. А другий гол Скоренова і зовсім деморалізував Городецького: гомелський снайпер просто штовхнув диск з негативного кута, і той, потрапив в коник кіперу гостей, в третій раз опинився за лінією гродненских воріт.

Але навіть після таких ударів долі у «Німану» з'явився шанс в третьому періоді, коли Піщальніков змусив вдруге капітулювати Грищенко. Правда, шанс цей зник менш ніж через хвилину. Камбовіч підставив ключку під наброс Рачинського. Городецького в воротах змінив Поляков, але наздогнати господарів гродненці вже не встигли, пише hockey.by.

Гомель - Німан - 4: 2 (1: 1, 1: 0, 1: 1)

0: 1 - 7:14 Зацепілін ГБ

1: 1 - 10:11 Скореня (Рачинський, Елисеенко) ГБ

2: 1 - 26:38 Бойко (Алексєєв)

3: 1 - 38:05 Скореня (Нестеров)

3: 2 - 48:11 Піщальніков (Каштанов, козяче)

4: 2 - 48:52 Камбовіч (Рачинський)

Штраф: 10 - 10

Кидки: 22 (4 + 11 + 7) - 19 (11 + 4 + 4)

Кращі гравці: Скореня - С.Малявко

ГОМЕЛЬ: Грищенко; Рачинський - Алексєєв, Хузєєв - Субхи - печура; Сушко (А) - Воронов, Скореня - Нестеров (К) - Бойко; Попов - Ковальов, Камбовіч - Сусло (А) - Елисеенко; Войтович - Качеловскій - Бовін; Іванов, Секерин.

НІМАН: Городецький (48:52), Поляков (9:35); Палівко - Крискін, С. Малявко (К) - Каштанов - А. Малявко; Романович - Насибуллін, козяче - Дзюбіньскі (А) - Зацепілін; Волков - Степанов (А), Піщальніков - Зиков - Буйницький; Ажгірей - Абметка - Фурса; Вороно, Малашкевич.

3 березня. Гомель, льодовий палац. 2000 глядачів. Початок - о 19:00.

Рахунок в серії до чотирьох перемог: 1-0.