МХК "Рязань-ВДВ" здобув перемогу над командою з Брянська

МХК

Брянські хокеїсти за підсумками п'ятого і вирішального матчу серії плей-офф 1/8 фіналу Кубка регіонів НМХЛ поступилися команді «Рязань-ВДВ».

Як повідомляють наші колеги з Мережевого видання «Новини Брянська», ключову роль в результаті протистояння вирішила довга лава «Рязані».

Гра завершилася з рахунком 8: 4 на користь рязанських хокеїстів. Таким чином, сезон для хокейного клубу «Брянськ» завершений. А МХК «Рязань-ВДВ» - в 1/4 фіналу Кубка Регіонів.

Серія з ХК «Брянськ» стала аж ніяк не простий для Рязанської дружини. Почавши її з поразки з рахунком 2: 3, «десантники» взяли реванш, здобувши велику перемогу у другій зустрічі (7: 2), а потім вийшли вперед у серії після перемоги на Брянському льоду по буллітам, повідомляється на сторінці МХК «Рязань-ВДВ »соціальної мережі« ВКонтакте ».

ХК «Брянськ» відступати не хотів, і в четвертій зустрічі вже суперник «десантників» здобув перемогу в післяматчевих кидках, і рахунок в протистоянні 1/8 фіналу знову зрівнявся. Серія дійшла до п'ятого матчу, який повинен був визначити, хто проходить до наступного етапу розіграшу Кубка Регіонів. До кінця першої двадцятихвилинки в ворота ХК «Брянськ» залетіла п'ять шайб. Другий період став менш динамічним, господарі стали грати менш стрімко і частіше оборонялися, але дві закинуті шайби вболівальники все-таки побачили, правда, одна з них була у виконанні брянського колективу. Відрив в чотири шайби став комфортною перевагою для «Рязані-ВДВ», і головним було не пропустити і не дозволити суперникові «підібратися» до рівного рахунку. Але в першій половині фінального періоду гості двічі вдало атакували ворота Володимира Архангельського, і перевага Рязанської дружини вже не було таким беззаперечним. Знизити інтригу зміг Данило Глухих, який закинув сьому шайбу «десантників», а на останній хвилині гри Микита Дорофєєв кидком від синьої лінії встановив дворазову перевагу своєї команди.

«Ми вірили в свою команду, вірили, що ми можемо. Налаштовувалися, як на останній бій, сказали, що, в будь-якому випадку, ми одні з найсильніших в Лізі і за підбором гравців, і по грі. Всі перейнялися цим, вийшли перший період здорово відіграли, забили відразу п'ять - зробили те, що і просили зробити. У другому періоді вирішили зіграти від оборони, але не вийшло, тому в третьому періоді знову почали активно грати, правда, були помилки невеликі. Це як завжди, ведучи в рахунку, розслабляємося чуть-чуть. Але добре, що забили і сьому, і восьму шайбу і довели до перемоги. Всі молодці, це була хороша гра. Сподіваємося, що таких матчів, які були до цього, більше не буде, хлопці, думаю, відчули, що таке п'ята гра серії. Будемо готуватися до наступного суперника, розберемо його », - прокоментував Олексій ХРАМЦОВ, головний тренер« Рязані-ВДВ ».