МХК "Рязань-ВДВ" обіграв в Глазове "Прогрес"

МХК

Продовжує гонку за першим місцем в регулярному чемпіонаті Національної молодіжної хокейної ліги МХК «Рязань-ВДВ». У черговому матчі «десантники», що називається, «на класі» обіграли в Глазове «Прогрес» - 3: 1.

З фаворитом матчу все було зрозуміло - «Рязань-ВДВ» йде на 2-му місці, «Прогрес» на 12-му. Звертали не себе увагу останні рахунки ігор команд: «десантники» закинули 13 шайб в Сєрова і Пермі, глазовци на своєму майданчику поступилися МХК «Липецьк» 3:10.

Але ті, хто чекав розгрому господарів, помилилися. Останні за два дні провели роботу над помилками і «копитами били», прагнучи реабілітуватися перед уболівальниками. «Біло-сині» ж втомилися до третього виїзного матчу, тому не прагнули принизити суперника, а доклали до досягнення потрібного результату рівно стільки сил, скільки для того потрібно.

У першому періоді «Рязань-ВДВ» домінувала, але закинула лише одного разу - на 4-й хвилині більшість 5х3 реалізував Данила Волонцевич, отримавши відмінну передачу на дальню штангу від Михайла Кузик.

Після перерви «Прогрес» гру вирівняв, а затіяні господарями сутички кілька вибили рязанців з ігровий колії. Глазовци рахунок зрівняли (22-я хвилина - Єгор Каминін), благо знову віддалилися, а «десантники» знову забили в більшості - на 28-й хвилині точний кидок наніс захисник Денис Назаров. Цікаво, що повернувся в Рязань уродженець Сасово (виступав за ХК «Рязань» в сезоні-2018/19), закидає в кожному матчі - 3 шайби у 3-х зустрічах.

На 36-й хвилині останній, як з'ясувалося до фінальної сирени, гол в цій грі «намалювали» Данило Глухих і Кирило Затонських, класично виконавши вихід «два проти захисника» з точним кидком останнього.

Відзначимо гру голкіпера «Рязані-ВДВ» Кирила Терьохіна, який відбив 33 з 34-х кидків по своїх воротах. У попередніх іграх сезону номінально третій воротар «десантників» виходив на лід лише в трьох матчах, зігравши в цілому лише 15 з половиною хвилин.

МХК «Рязань-ВДВ» окопався на 2-му місці в турнірній таблиці - 46 очок в 26 матчах. Лідируючий «Дизелист» з Пензи має на два бали більше при грі в запасі у «десантників». Група переслідувачів рязанців (ХК «Бобров», «АК59», «Динамо-576», «Динамо-Юніор», «Локо-Юніор») пригальмовувала і йде з 9-11 очковим відставанням. Черговий матч у МХК «Рязань-ВДВ» 31 січня - в гостях у МХК «Липецьк».