ХК "Рязань" в овертаймі програв в Санкт-Петербурзі СКА- "Неві"

ХК
Фото - СКА-Нева

17-ї поразки в 21-му матчі другого кола зазнав ХК «Рязань» - в Санкт-Петербурзі «городяни» поступилися в овертаймі СКА- «Неві» 1: 2. Але, завдяки нічиєї в основний час, поповнили свій багаж набраним очком, і утримують позиції в «зоні плей-офф».

СКА- «Нева» - один з прямих конкурентів ХК «Рязань», в разі перемоги «армійці» наздоганяли нашу команду в турнірній таблиці. Але перші два періоди цікавіше виглядали гості. «Біло-сині» були гостріше, частіше кидали по воротах, але виконавської майстерності в завершальній стадії атаки не вистачало ні тієї, ні іншої команди.

Початковий рахунок на табло змінився лише на 43-й хвилині: Станіслав Кондратьєв викотив шайбу під кидок Микиті Громову - шайба застрягла в амуніції голкіпера пітерців Ярослава Аскарова і той, не помітивши це, фактично сам скинув хокейний снаряд за стрічку воріт.

Але музика для ХК «Рязань» грала недовго. На 50 хвилині Данило Огірчук кидком з середньої дистанції «розпечатав» воротаря «городян» Дмитра Годес. До кінця основного часу вирвати перемогу могли як ті, так і інші, але - 1: 1 - зустріч перетекла в овертайм.

Додатковий період СКА- «Нева» почала в більшості - гості відбилися. Але чого не вдалося «армійцям» при чисельній перевазі, вони зробили в рівних складах. Артем Миколаїв на 64-й хвилині зустрічі увійшов в зону і потужно клацнув в дальній кут - 1: 2.

«Хороша була гра, але: не забиваєш ти - забивають тобі. Було у нас два чудових моменти в кінці третього періоду і в овертаймі. Треба було їх вирішувати. В принципі, хлопці зіграли добре, самовіддано. Все, що ми просили, вони виконали. Десь не пощастило. Спасибі хлопцям за самовіддачу », - зазначив після гри головний тренер ХК« Рязань »Сергій Решетніков.

Турнірне становище на кордоні «зони плей-офф»: 10. «Торос» - 52 очка (44 гри), 11. ХК «Ростов» - 51 (44), 12. ХК «Рязань» - 51 (45), 13. ХК «Тамбов» - 50 (43), 14. «Зірка» - 50 (43), 15. СКА- «Нева» - 50 (45), 16. «Челмет» - 49 (43), 17. «Динамо» МО - 49 (43), 18. «Лада» - 46 (43).

Черговий матч чемпіонату ВХЛ ХК «Рязань» так само проведе в Санкт-Петербурзі - 3 лютого «городяни» зустрічаються з «Динамо».