Нижегородські спортсмени завоювали 27 медалей на чемпіонаті ПФО з плавання

Нижегородські спортсмени завоювали 27 медалей на чемпіонаті ПФО з плавання 11900_1

Спортсмени з Нижнього Новгорода завоювали 27 медалей різного ґатунку на чемпіонаті та першості Приволзького федерального округу з плавання, повідомляє управління у зв'язках із засобами масової інформації міської адміністрації.

Участь в змаганнях, що пройшли напередодні в Саранську, взяли участь 80 нижегородських плавців і пловчих. Всього на змагання зібралися 672 спортсмена з 14 регіонів Росії.

На рахунку нижегородських спортсменів 27 медалей і два рекорди в естафетному плаванні серед чоловіків на дистанції 4 × 100 метрів вільним стилем, до складу команди увійшли: Артем Тихомиров, Данило Лабутин, Іван Баленко, Валерій Голубєв. На дистанції 4 × 200 метрів вільним стилем у складі збірної: Іван Баленко, Юрій Зеленов, Микола Пластовец і Данило Лабутин.

Найбільша кількість медалей на індивідуальних дистанціях принесли команді найсильніші нижегородські спортсмени Олена Богомолова та Олег Костін. Перша взяла «золото» в чемпіонаті та першості на 50 метрів брасом, перше місце в першості на 100 метрів брасом і друге в чемпіонаті, перше місце на дистанції 200 метрів брасом у першості і друге в чемпіонаті, третє місце в першості на дистанції 200 метрів в комплексному плаванні.

На рахунку Олега Костіна п'ять медалей. Спортсмен виграв в чемпіонаті на дистанції 50 м брасом, 100 метрів брасом, 50 метрів батерфляєм, став срібним призером на дистанції 200 м брасом і бронзовим призером на дістанціі100 м батерфляєм.

Крім того, на індивідуальних дистанціях переможцями і призерами стали ще п'ятеро нижегородських спортсменів. Михайло Дорін завоював весь комплект медалей в чемпіонаті на дистанціях брасом. Анастасія Корзуніна зайняла в чемпіонаті друге місце на дистанції 50 метрів батерфляєм. Денис Шилов двічі в чемпіонаті посідав третє призове місце на дистанціях 100 метрів і 200 метрів брасом. Іван Баленко на дистанції 200 метрів комплекс в першості завоював «срібло». Анна Кузнецова піднялася на другу сходинку п'єдесталу в першості на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Бронзові медалі у першості завоювали Матвій Федоров 50 метрів на спині та Олександр Сорокін 100 метрів брасом. Три медалі завоювали нижегородські плавці в естафетному плаванні. На дистанції 4 × 100 метрів першу сходинку п'єдесталу зайняли Денис Догадов, Олег Костін, Михайло Дорін і Артем Тихомиров.

В естафетному плаванні 4 × 200 метрів вільним стилем серед жінок «бронза» у команди ніжегородок: Анна Кузнецова, Олена Богомолова та Єлизавета Негоднова.

В естафетному плаванні 4 × 100 метрів комплекс серед жінок третє місце зайняли ніжегородкі Алена Щеглова, Олена Богомолова, Марія Васильєва, Анастасія Корзуніна.

Кращі результати змагань за системою очок, розробленої Міжнародною федерацією плавання, показали нижегородські спортсмени - Олег Костін і Олена Богомолова.

Два нижегородських спортсмени виконали норматив майстра спорту Росії - це Артем Тихомиров і Дарина Мочалова.

«Змагання були відбірковими на чемпіонат Росії, першість Росії серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат і на III етап (фінал) V літньої Спартакіади молоді Росії», - відзначили в міському департаменті фізичної культури і спорту.