"E vetmja që mund të zgjojë" Dallas "- tifozët jashtë shtetit për Radulov

Anonim

Alexander Radulov shkaktoi pesë të shtëna në qëllimin, shënoi një gol dhe regjistruar +2 në sistem +/- në ndeshjen, e cila përfundoi të martën nga humbja e Dallas nga ndriçimi i Tampa-Bay, me një rezultat prej 3: 4 ) ", thotë American CBS Sports.

Ishte vetëm ndeshja e dytë e Radulovit pas kalimit të të gjithë 15 takimeve për shkak të dëmtimit të trupit të poshtëm. Qëllimi i Aleksandrit në njëzet minutë të tretë përkthyer për lojën "Starz" në punë jashtë orarit.

Në vështirësitë e përgjithshme në llogarinë e krahinës ruse këtë sezon është 12 pikë, 23 të shtëna në qëllimin dhe vlerësimin +10 në 10 ndeshje.

Nga momenti i kthimit në shërbim, ai kryen në kombinimin e parë me Jamie Benno dhe Joe Pavelski.

Ne ofrojmë se si sulmuesit rusë dhe të dashuruarit e tjerë të hokejve të Amerikës së Veriut iu përgjigjën këtij rondele të sulmuesit rusë:

@ Max54lee: - Radows përsëri na shpëton!

@Theomelilo: - Damn, si e mungon ky ekip!

@ Markraustin9: - Këto dy takime me të vërtetë na treguan rëndësinë e Radulovit për Dallas.

@Bethakneebee: - Rreshta - Goloby!

@Awfullescable: - "Starz" është një ekip plotësisht i Alexander Radulov në vitin 2021.

Nocogs2020: - Sa i lumtur jam i kënaqur që rojat mund të luajnë përsëri.

Hinterland: - Rreshtat me të vërtetë bëjnë një ndryshim të madh. Nga ndryshimi i parë pas rimëkëmbjes nga lëndimi, ajo tregon një formë të mirë. Mbresëlënëse. Ai, eTtinger dhe Heskanen janë lojtarët hokej, nga të cilët suksesi i ekipeve është kryesisht i varur.

@Vevepekkahonkan: - Alex Radulov kthehet pas një pushimi të gjatë, dhe Dallas menjëherë zgjedh pikë në dy ndeshje në një rresht.

@Crowwifi: - Çfarë është e njëjta Radilov nënvlerësuar lojtar!

@ Justinschmidt88: - Rreshtat - i vetmi që është në gjendje të zgjojë këtë ekip.

@Thegoldenmuzzy: - Fakti: "Starz" me Radulov në përbërjen është një ekip krejtësisht i ndryshëm.

@ Reidaldridge15: - Pay Radulov aq sa dëshiron (me kontratën e tij të re).

@Deputy_Hockey: - Radovul - Zveça!

@ Reidaldridge15: - Rreshtat janë lojtari më i dobishëm hokej në NHL, dhe unë as nuk dua të dëgjoj pikëpamje të tjera.

@ Kylesctor90: - Radulov demonstroi humor të shkëlqyeshëm.

@ Dubbsie17: - Çdo herë që shikoj në Radulovën - Villain nga "nxehtësia e kuqe" pops në kokën time.