"Dolna" ułożona "Turk telewizji telewizyjnej" przez drugą porażkę w ciągu tygodnia

Rozpoczęła się druga seria konfrontacji między Nizhny Novgorod i Tülk Telekomoma i za to, co dzieje się na parkiecie, wydawało się, że pierwszy wciąż trwało. Jak zgłoszono na stronie internetowej BC "NN", hosty rozpoczęły 7: 0 - przejście Astapkovich, Treha Strebkova i odległego środkowego Vorontsevicha. Burak Guren natychmiast odpowiedział na limit czasu, choć tylko półtora minut minęła od początku licznika. Nie pomogło - w odpowiedzi Anton Astapkovich uruchomił inny ze względu na łuk. Turcy dołączyli do półtora minut, jak! Decker i O'brian opowiedział licznik agresji w strefie trzech drugiej i zaczął oczyścić przestrzeń pod pierścieniem. Rozpoczęcie szarpnięcia szybko zmieniło się na konto robocze - 16:12. A jednak "Nizhny" okazał się więcej opcji w ataku, a Astapkovich i Vorontsevich, który zdobył 17 punktów, zostały rozwiązane - 28:20 po pierwszym kwartale.

Prędkości znacznie spał w drugim kwartale. Gra jest również przerywana przez naruszenia z obu drużyn, a trener Ankara zdołał zdobyć faul techniczny, jednak Nizhny Novgorod utrzymywał różnicę w regionie 8-10 punktów, a jednocześnie nie był zły, by uderzyć w ataki Turków. W tym czasie wielki cięty spędził Siergiej Toropov. Po żartach pod pierścieniem z przeciwników chętnie cieszył się piłką na wykończenie, a następnie zdobył dwa z fol. - 41:27. Pasterz Casey został rozproszony pod kurtyną pierwszej połowy - dwa trzy punkty jego wydajności przyniósł separację do znaku 20 punktów. Nie mogli jednak dotrzeć do tego z powodu faktu, że dosłownie w jednym odcinku do gry pozwolili Goście zdobyć pięć punktów. Inny odległy pasterz ustawił wynik 52:36 po pierwszej połowie.

Druga połowa

Cokolwiek próbowałem zorganizować TERCOM TERCOM po opuszczeniu szatni, wysiłki całego zespołu pochowało pasterza Casey. Trzy odległe z powodu łuków i szybkiej luki, która dodała Alexander Chadov, wykonał konto 67:45. Warto zauważyć kapitana gości Mohammeda Baigülyla, który w trzecim kwartale wziął inicjatywę na siebie i podciągnął zespół z rzędu, ale nie poszedł na pościg. Jednocześnie Casey nie uspokoił się i zarządzał do końca kwartału, aby dać innym z powodu łuku i umieścić w przejściu. Na początku ostatniego segmentu miał już 31 punktów i 10 z 15 trzy punktów.

Ostatni kwartał stał się prostą formalnością. Nizhny Novgorod nie pozwolił na błąd poprzedniego meczu i nie pozwolił Turkom zrobić szarpnięcie.

Wynik meczu: "Nizhny Novgorod" - "Turk Telecom" - 96:82.