"Nie korzystałem z mojej szansy" - włoskie media wyrzucił Miranschuk do gry w Udine

Debiut Aleksego Miranschuka w głównej kompozycji "Atalants" w meczu serii A nie był najbardziej imponujący.

Na godzinę czasu, otrzymał rosyjski na odroczonym posiedzeniu 10 rundy Mistrzostw Narodowych z Udinese, nie zauważył z skutecznymi działaniami, po czym został zastąpiony przez Yosipe Elchick. Wyjście gwiazdion Słoweńskie też nie pomogło "Atalanta", aby wygrać - Bergamasci był zmuszony być zadowolony z remis 1-1.

Włoskie edycje w większości zareagowały na mowę Alexey na arenie Dacha.

- 5.0 Miranchuk z wielką trudnością wszedł do gry, pierwsza połowa w jego występie okazała się bezbarwna. Był trudny na lewym ataku flanku. Będąc Levshoy, Alexey prawdopodobnie wolałby działać na prawo do zmiany do centrum, pracując nad piłką pod silną nogą. Na początku drugiej połowy gry miał okazję ocenić, ale jego wymiana była już czasem.

- 5.0 "Carpe Diem". Nie korzystałem z mojej szansy, że Gasperini przyznał go, nadal w poszukiwaniu optymalnej roli Miranschuk. Był mało zaangażowany w grę i nie podał specyfiki potrzebnych w takich meczach.

Calcio d'Angolo - 5.0 w pierwszej połowie nie było zauważalne, często cierpiało na gęstą opiekę becao. Prawdopodobnie doświadczył niedogodności, na lewym ataku flanku.

Miranchuk nie miała wpływu na grę, nie udało się znaleźć właściwego momentu, aby odegrać decydującą rolę.

Debiutancki mecz na podstawie "Atalanta" w serii A jest zdecydowanie nałożona na składnik aktywów Mistchuka. Wyrównanie, pamiętam tylko jeden cios z linii kary, po którym piłka przeszła bramę Udinese.

La Gazzetta Dello Sport - 5.0 W swoim pierwszym meczu w linii startu "Atalants" w Mistrzostwach Narodowych, Miranchuk nie przekonała. Grał w lewo w ataku, działając w szerokim miejscu. Prawie nie zamówił niebezpiecznego momentu na wynik 1-1.

Nie można odmówić Miranchuk, ale w swojej grze było więcej milicji niż cech, a po pewnym czasie nie udało się jednocześnie na ścianie obronnej "Udinese"

Tuttosport - 6.0 miał spotkanie po przerwie. W pierwszej połowie wyglądało niestabilne.

Grał wybuchy, ale kiedy włączył, było niebezpieczne. W drugiej połowie, było blisko, aby zdobyć piękny cel, ale trochę dokładności.