HC "Ryazan" w nadgodzinach zagubionych w Skacie St. Petersburg - "Neve"

Anonim
HC
Zdjęcie - SKA Neva

17. porażka w 21. meczu drugiej rundy została cierpiała przez HC "Ryazan" - w Petersburgu "Obywatele" utracone w nadgodzinach Ska- "Neve" 1: 2. Ale dzięki remisowi w pierwszym czasie uzupełniali swój bagaż z punktem punktowym i zachowują pozycje w "strefie playoff".

Ska- "Neva" jest jednym z bezpośrednich konkurentów HC Ryazan, w przypadku zwycięstwa "zespołu armii" dogoniła nasz zespół w tabeli turnieju. Ale dwa pierwsze okresy były bardziej interesujące. "White-Blue" był ostrzejszy, było ona częściej rzucona na cel, ale umiejętności wykonywania w ostatnim etapie ataków brakowało ani innym zespołem.

Początkowa konta na tablicy wyników zmieniła się tylko w 43. minucie: Stanislav Kondratyev pozbyć się krążka pod rzutem Nikita Gromova - podkładka utknęła w środku bramkarza Piteriów Yaroslav Ascarov, a on, nie zauważył tego, faktycznie wahał się skorupy hokejowej sam wstążka bramy.

Ale muzyka dla HC Ryazan zagrała nie długo. O 50 minut, Daniel Ogirchuk odlewu z środkowej odległości "wydrukowano" bramkarza "obywateli" Dmitry Godesa. Do końca głównego czasu można porwać zwycięstwo zarówno zarówno tych, jak i innych, ale - 1: 1 - spotkanie płynęło w nadgodziny.

Dodatkowy okres Ska- "Neva" zaczął się w większości - Goście bili. Ale tym, co nie powiodło się "armii" z konwersją numeryczną, wykonali równe kompozycje. Artem Nikolaev w 64. minucie spotkania wszedł do strefy i potężnie kliknięciu do odległego narożnika - 1: 2.

"Dobra gra była, ale: nie zdobędziesz - zdobywają cię. Pod koniec trzeciego okresu mieliśmy dwa wspaniałe chwile. Konieczne było ich rozwiązanie. Zasadniczo faceci grali dobrze, bezinteresownie. Wszystko, zapytaliśmy, wykonali. Gdzieś nie ma szczęścia. Dzięki faceciom za poświęcenie - powiedział Sergey Ryazan, po grze, główny trener HC Ryazan.

Pozycja zespołów na granicy "Zone playoff": 10. Toros - 52 punkty (44 gry), 11. HC Rostov - 51 (44), 12. HC Ryazan - 51 (45), 13. HC "Tambov" - 50 (43), 14. "Gwiazda" - 50 (43), 15. Ska- "Neva" - 50 (45), 16. "Chetmet" - 49 (43), 17. "Dynamo" MO - 49 ( 43), 18. Lada - 46 (43).

Kolejnym meczem Mistrzostw Whl HC "Ryazan" będzie również wydawany w Petersburgu - 3 lutego "obywatele" znajdują się z Dynamo.