MHK "Ryazan-Airborne" Beat a szem "haladás"

Anonim
MHK

Folytatva a versenyt az első helyen a Nemzeti Ifjúsági Jégkorong Liga rendszeres bajnokságában MHC Ryazan-Airborne. A következő mérkőzésen "ejtőernyők", amelyet az úgynevezett "az osztályban" Beat "Progress" - 3: 1.

A meccs kedvencével minden tiszta volt - "Ryazan-Airborne" megy a 2. hely, a "haladás" a 12. oldalon. A csapatcsoportok legújabb számlái figyelemre méltóak voltak: "Paratroopers" megölte 13 cölöpöket Serov-ban, és perm, a helyszínen az MHC Lipetsk 3: 10-et adta.

De azok, akik várták a tulajdonosok vereségét, tévedtek. Az elmúlt két nap elvégezte a hibákat és a "Hooves Beat" munkát, aki a rajongók előtt rehabilitálni kívánja. „Fehér-kék” is mondták, hogy a harmadik járó mérkőzés, így nem akarták megalázni az ellenfelet, és megvalósításához kapcsolódó, a kívánt eredmény pontosan annyi erő szükséges.

Az első időszakban, Ryazan-Airborne dominált, de azt csak egy nap - a 4. perc leginkább 5x3 rájött Danil Volontsevich, miután megkapta a kiváló transzfer a távoli bárban Mikhail Kuzyk.

A szünet után a "Progress" szintje kiegyenlítette a játékot, és a csattanák csípései kissé kiütötték a rozsokat. A Glazovtsy költségek megegyeznek (22 perc - Yegor Kamynin), újra részesültek, és a "ejtőernyősök" ismét szerzett a többségben - a 28. percben, a pontos Denis Nazarov pontos dobása. Kíváncsi, hogy a Sasovo natív visszatért Ryazanba (a 2018/19 szezonban a HC Ryazan-t támogatta), mindegyik mérkőzésen 3 találkozóra dobja ki a 3 partsot.

A 36. percen, az utóbbiak, ahogy kiderült, hogy a végső sziréna, a cél ebben a játékban "festett" Danil Süket és Cyril Zatonsky, klasszikusan teljesítette a "két elleni kimenetet", az utóbbi pontos öntött.

Megjegyezzük a Cyril Terekhin "Ryazan-Airborne" golkaperét, aki a kapu 34 felvételét tükrözte. Az előző játék a szezon névlegesen a harmadik kapus „ejtőernyősök” elment jégen csak három mérkőzést játszott összesen csak 15 és fél perc.

MHK "Ryazan-Airborne" lenyelte a 2. helyen a versenytáblán - 46 pont 26 mérkőzésen. A Penza vezető "dízelista" két pontja több ponttal többet játszik a "ejtőernyők" tartalékában. A Ryazantsev (HC "Bobrov", "AK59", "Dynamo-576", "Dynamo-Junior", "Dynamo-Junior", "Dyno-Junior", "Loco-Junior" csoportja lassult, és 9-11 szemüveggel érkezik. A következő mérkőzés az MHC Ryazan-Airborne-ban január 31-én Lipetsk MHC.