HC "Ryazan" a túlóra a St. Petersburg Ska- "Neve" -ben

HC
Fotó - Ska Neva

A második forduló 21. mérkőzésének 17. veresége szenvedett a HC "Ryazan" - a St. Petersburgban "állampolgárok" elvesztette a SKA-"NEVE" 1: 2-ben. De hála a döntetlen a fő időben, hogy feltöltik a csomagtér egy szerzett ponttal, és megtartják pozíciókat a „Rájátszás Zone”.

SKA- „Neva” az egyik közvetlen versenytársai HC Ryazan, abban az esetben a győzelem a „Army csapat” felzárkózott a csapat a torna táblázatban. De az első két időszak érdekesebb nézett. A "fehér kék" élesebb volt, gyakrabban dobták a célt, de a támadások végső szakaszában a támadások végső szakaszában nem volt sem a másik csapat.

A kezdeti fiók az eredménytáblán csak a 43. percben változott: Stanislav Kondratyev felszabadul a korong alatt Nikita Gromov dobása alatt - az alátét a kapus közepén a piteriák Yaroslav Ascarov és ő észrevette, hogy ezt észrevette a jégkorong héjjét maga a kapuszalaghoz.

De a HC Ryazan zenéje nem sokáig tartott. 50 perc alatt Daniel Ogirchuk a középső távolságból a "Nyomtatott" a kapus "polgárok" Dmitry Godesa. A fő idő végéig lehetővé vált mind a győzelem mindkét, mind mások, de - 1: 1 - A találkozó túlóra.

A SKA-"Neva" további időszaka a legtöbben kezdődött - a vendégek megverték. De mi volt a "hadsereg" numerikus konverzióval, egyenlő kompozíciókat tett. Artem Nikolaev a találkozó 64. percében lépett be a zónába, és erőteljesen kattintott a távoli sarokba - 1: 2.

"Egy jó játék volt, de: Nem pontszámot kapsz. Két nagy pillanatunk volt a harmadik időszak végén és túlórában. Meg kellett oldani őket. Elvileg a srácok jól játszottak, önzetlenül. Minden, amit megkérdeztünk, elvégezték. Valahol nem szerencsés. Köszönjük a srácoknak az elkötelezettségnek - mondta Szergej Ryazan, a játék után, a HC Ryazan vezetőedzője.

A helyzet a csapatok a határ "Rájátszás zóna": 10. Toros - 52 pont (44 játékok), 11. HC Rostov - 51 (44), 12. HC Rjazanyi - 51 (45), 13. HC "Tambov" - 50 (43), 14. "csillag" - 50 (43), 15. SKA- "NEVA" - 50 (45), 16. "CHETET" - 49 (43), 17. "Dynamo" Mo - 49 ( 43), 18. Lada - 46 (43).

A következő mérkőzés a bajnokság a WHL HC „Ryazan” is tölteni St. Petersburg - február 3. „polgári” is található a Dinamo.