"Bolnev - stroj!" - Stranci o trijumfu ruskog u masovnom početku

Nakon višednevnog "tour de ski-" koji prolazi u švicarskom Val Mushuistu, koji se smatra jednim od glavnih favorita natjecanja, Alexander Bolunov je uzeo zlato u masovnom početku.

Udaljenost od 15 kilometara, ruski je namijenjen 34 minute i 9 sekundi. Najbliži progonitelj, Alexander, Dario kolot zaobilazi pola 23 sekunde.

Treicked još jedan ruski - Ivan Yakimushkin.

Alexander Bolshunov bio je na brzoj traci u današnjem 15 km C Mass Start Dario Cologna borio se za podij na svom rodnom tečaju i bio je rangore Ivan Yakimushkin uzeo svoje šanse i posljednje preostalo podij mjesto. Nordicfocus

- FIS cross-country (@fiscrosscountry)

Na kraju dvije faze Bolunova, cjelokupno natjecanje "Tour de Ski"

Alexanderov uspjeh u inozemstvo ljubitelji skijaških utrke raspravljali su se u Twitteru, u Youtube, kao i na stranici finskog Ilta Sanomat:

@ Guystephne451: - Bolunini su nepobjedivi?

@VPronos: - pobijediti da pobijedi je vrlo teško, to svakako.

@ Lapuuuvepar21: - Bolunov se ubrzao na početku trećeg kruga i "donio" najbliži progonitelj za više od 20 sekundi na kraju! Vrlo jake performanse, uključujući i tehnologije.

Jens Olsson: - Bolunov - stroj! Mogu zamisliti da će osvojiti sve utrke na Svjetskom prvenstvu (održanom od 23. veljače do 7. ožujka 2021. u njemačkom Oberstdorfu).

@Jannejrvenp: - Fizička vježba Bolnov je neka vrsta čuda!

@Timovalto: - činjenica da će Bolnov pobijediti, također je bio poznat prije početka.

@Dlagerqvist: - ako se samo Bolnov ne ispostavi da je pozitivan doping test - on je istinski udario skijaš.

Tyttöjen Mieleinen Mies: - Od godine do godine Bolunov - glavna omiljena u svim natjecanjima. Impresivan njezin snažan postaje. Krv s mlijekom ...

Poke: - Nekoliko godina ruski Alexander Bolunov bio je najbolji skijaš na svijetu s velikom marginom. Čini se da se uopće ne umori, i uvijek je u vrhunskih doba.

Havupuu: - Vrlo je lijepo gledati nastupe Bolnov. Svi skijaši pokušavaju, ali čini se da je spremno iskočiti iz ukupnog prostora. Postoji mišljenje da će Aleksandar biti neadekvatna u skijaškim utrkama u nadolazećim godinama.

@Geirmann: "Dakle, Bolunnov gotovo unaprijed određeni ukupni test" Tour de Ski ".

@Canjzarnecki: - Reći ću to sada i provjeriti mjesec dana. Ako Bolnov ode na ostatak siječnja, pobijedili su sve preostale utrke ... 12 za redom? Je li to moguće, ili još uvijek ludilo?

@Aniamedynska: - Neću pobijediti. Lol.

@Cangzarnecki: - Pa, općenito, naravno, to je bolje da će pobijediti nekog drugog, ali ono što je danas učinio je doista impresivan.