MHK "ryazan-u zraku" udara u oči "napredak"

MHK

Nastavljajući utrku na prvom mjestu na redovnom prvenstvu Nacionalne mladenske hokejske lige MHC ryazan-u zraku. U sljedećoj utakmici, "Paratroopers", koji se zove, "u razredu" Beat "Progress" - 3: 1.

Uz omiljenu utakmicu sve je bilo jasno - "ryazan-u zraku" ide na 2. mjesto ", napredak" na 12. mjestu. Najnoviji izvještaji timova timova bili su vrijedniji: "Paratroopers" izlijeva 13 pilota u serovu i perm, stakleri na njihovom mjestu ustupili su način MHC Lipetsk 3:10.

Ali oni koji su čekali poraz vlasnika, pogriješio je. Posljednja dva dana provodili su rad na pogreškama i "Hooves Beat", nastojeći rehabilitirati ispred navijača. "Bijelo-plava" također je ispričana trećem polazniku, tako da nisu htjeli poniziti protivnika i pričvrstiti na postizanje željenog rezultata točno toliko sila prema potrebi.

U prvom razdoblju, Ryazan-u zraku dominirao je, ali je trebalo samo jednog dana - u 4. minuti najviše 5x3 ostvario Danil Volontsevich, nakon što je dobio izvrstan prijenos do dalekog bara iz Mihaila Kuzyka.

Nakon pauze, "napredak" izravnao igru, a okršaji okršaja donekle su izbacili ryzane iz igre. Troškovi Glazovtsy bili su jednaki (22 minute - yegor Kamnin), ponovno je koristio, a "padobranci" ponovno su se postigli u većini - u 28. minuti, točan bacanje branio Denis Nazarov. Znatiželjno je da se rodom Sasova vratio u ryazan (zagovarao je HC ryazan u sezoni 2018/19), baca 3 pakes na 3 sastanka u svakoj utakmici.

U 36. minuti, potonji je dok se ispostavilo konačnoj sirenu, cilj u ovoj igri "naslikao" Danil Gluh i Ćiril Zatonsky, klasično ispunjavajući izlaz "dva protiv branitelja" s točnim glumcem potonjeg.

Napomirit ćemo golkaper "ryazan-u zraku" Cyril Terekhina, koji je odražavao 33 od 34 snimke u njegovim vratima. U prethodnim igrama sezone nominalno, treći vratar "padobranci" otišao na led samo u tri utakmice, igrajući ukupno samo 15 i pol minuta.

MHK "Ryazan-u zraku" progutao je 2. mjesto na tablici turnira - 46 bodova u 26 utakmica. Vodeći "dieselist" iz Penze ima dvije točke više prilikom igranja u rezervatu "padobranci". Skupina progona ryazantsev (HC "Bobov", "AK59", "Dynamo-576", "Dynamo-Junior", "Loco-Junior") usporio je i dolazi s 9-11 naočala. Sljedeća utakmica na MHC ryazan-u zraku za 31. siječnja posjećuje Lipetsk MHC.