Dakar: Al-Ati je osvojio pozornicu, Singa probleme

Dakar: Al-Ati je osvojio pozornicu, Singa probleme 11517_1

U drugoj fazi Dakar Rally Raida, Toyota Racer Nasser Al-At je odigrao se na jučerašnjem neuspjehu i osvojio svoju pobjedu, ispred Stephena Pelacancela više od dvije i pol minuta.

Posada Carlos Sainza, kao što je Petranšol, govoreći o posebno pripremljenom SUV John Cooper djeluje Buggy X-RAID Mini JCW timski tim, završio je treći s vođenjem koji prelazi 9 minuta. Da bi se najviša stopa spriječila i problemi s motorom, koji je započeo na zadnjih 100 km udaljenosti, koji je bio uglavnom u pustinji i navigacijskoj pogrešci.

"Posebna prošla ruta bila je teška, bilo je nekoliko bodova, gdje smo se morali razviti, i na jednom od tih mjesta izgubili smo puno vremena", rekao je Sveti. - A onda, već na posljednjih stotina kilometara, započeli smo problema s paljenjem zbog onoga što je došlo do pada snage. Ne znam što je razlog za to još.

U isto vrijeme, Petranshel je postao novi vođa općeg testiranja, on je ispred oba Saint i Al-Attus, ali samo danima, tako da se slika može promijeniti više.

Važno je napomenuti šesto mjesto u drugoj fazi utrke, na kojem je Sebastien Leb završio, devet-vremenski svjetski prvak u skupu. Uoči, imao je problema, probio je kotači tri puta na njegovom lovcu u Brxu, pripremljen od strane poznate britanske tvrtke Prodrive, ali danas je to vidljivo dodao.

Najbolji ruski jahači koji govore u razredu SUV-a bili su Vladimir Vasilyev i Dmitrij Tsyro, završavajući na 9. mjestu.

Među motociklistima u ponedjeljak brže nego što je sve bilo Španjold Hoan Barred, govoreći na 450 Honda CRF 450.

U razredu čekošnjaka, druga faza Dakara osvojila je američki trkač Pablo Copetti na Yamahi Raptor.

U kategoriji T3 i T4, to su takozvani svjetlosni SUV-ovi, danas međunarodna posada, koja se sastoji od Saudijske Sacha Alsaifa Rider i Spanman Oriol Videda - nastupaju na CAN-AM X3 T3PRO stroju.

Ali šesto mjesto u ovoj kategoriji zauzeto je ruska posada Sergeja Karyakina i Anton Vlasyuka, koja se može smatrati prilično pristojnim rezultatom; Oni idu mogu - am Maurick X3.

Možda većina ruskih navijača čeka vijesti o uspjesima legendarnog tima "Kamaz-Master". U drugoj fazi natjecanja, kao što je uoči, pobijedila je posadu Dmitry Sotnikov, koji također vodi test kamiona. Drugi završen "Kamaz" AirAt Mareev, gubi vođa 4 minute 17 sekundi, od kojih je jedna minuta kazna.

Treće i četvrto mjesto danas su uzimali bjeloruski jahači iz Maz-Sportatto Team, ali na šestom mjestu vidimo posadu Kama Kaza Anton Shibalov, a prvih deset još jedan ruski trio Andrei Kargovi zatvoren je.

Izvor: Formula 1 na F1News.ru