"Dolní" uspořádaný "Turk televizní televize" druhou porážkou v týdnu

Druhá série konfrontace mezi Nižnij Novgorodem a Tülkem Telekomem začala, a za to, co se děje na parketu, zdálo se, že první stále probíhá. Jak bylo uvedeno na webových stránkách BC "nn", hostitelé začali 7: 0 - pasáž Astapkovich, TREHA STROBKOVA a vzdálené střední Vorontsevich. Burak Guren okamžitě odpověděl na časový limit, i když jen jeden a půl minuty prošel od začátku pultu. Nepomohlo - v reakci, Anton Astapkovič zahájil další kvůli oblouku. Turci vstoupili do jednoho a půl minuty, za to, jak! Decker a O'Brian řekl agresivním pult ve třídruhové zóně a začal vyčistit prostor pod prstenem. Spuštění blbec se rychle změnil na pracovní účet - 16:12. A přesto "Nizhny" se ukázalo být více možností v útoku, a Astapkovich a Vorontsevich, kteří skórovali 17 bodů, byly vyřešeny - 28:20 po prvním čtvrtletí.

Rychlosti výrazně spal ve druhém čtvrtletí. Hra je také přerušena porušením z obou týmů a trenér Ankara se podařilo získat technický faul, nicméně, Nižnij Novgorod udržel rozdíl v oblasti 8-10 bodů a zároveň nebyl špatný, aby zasáhl útoky Turků. V tuto chvíli, velký řez strávil Sergey Toropov. Po vtipech pod prstencem od soupeřů se raději užil míč na dokončování, a pak vydělal dva s fol. - 41:27. Casey Shepherd byl rozptýlen pod závěsem první poloviny - dva tři body ve svém výkonu přinesla oddělení na známku 20 bodů. Nicméně, oni nemohli se k němu dostat kvůli skutečnosti, že doslova v jedné hře epizoda umožnila hostům skóre pět bodů. Další vzdálený pastýř nastaví po první polovině skóre 52:36.

Druhá polovina

Ať jsem se snažil organizovat Türk Telecom po opuštění skříňské místnosti, úsilí celého týmu pohřben Casey Shepherd. Tři vzdálené kvůli obloukům a rychlou mezerou, která dodala Alexander Chadov, udělal účet 67:45. Stojí za zmínku kapitánu hostů Mohammeda Baigülylu, který ve třetím čtvrtletí vzal iniciativu na sebe a vytáhl tým v řadě, ale nešel o pronásledování. Casey se zároveň neuklidnil a řízen až do konce čtvrtiny, aby dal další kvůli oblouku a vložil se do pasáže. Začátkem konečného segmentu již měl 31 bodů a 10 z 15 tří bodů.

Poslední čtvrtletí se stala jednoduchou formalitou. Nižnij Novgorod neumožnil chybu předchozího zápasu a nedovolil Turkům, aby se trhlo.

Výsledkem zápasu: "Nižnij Novgorod" - "Turk Telecom" - 96:82.