Varování

Na lince

374.

Více než zdravé sportovce, postižené sporty vyžaduje pozornost a jemnost. Za rozvoj tohoto směru je odpovědný zástupce ředitele regionálního vzdělávání a metodického centra Grodno pro tělesnou výchovu.

Pánský tým sluchových postižených sportovců regionu Grodno vyhrál mistrovství Běloruska na boj proti 18559_1

Křehká a zároveň volání, ona byla schopna rozšířit hranice Invive v několika letech, aby ho přivedla mimo čistý paralympický pohyb, aby se obvyklé regionální mistrovství sportovních fanoušků s poruchou, sluchu, pohybového apartmánu. Dnes začíná s radostí vyjdou jako studenti specializovaných nástupních škol a dospělých. Zvláštní uznání získalo Spartakiad mladých osob se zdravotním postižením Grodno regionu, kde je sportovní program úspěšně kombinován s uměleckými a zábavními aktivitami. Hlavním cílem je dosaženo - prostřednictvím sportu, natáhnout ze čtyř zdí těch, kteří fyzicky urazili přírodu a pochopili, že jsou stejní lidé jako všichni ostatní, s radostí a zármutek, ale také s větší zlomkem odvahy.

Díky Inna Beetle, v Grodno začal "vytáhnout" a republikánské soutěže pro postižené plavání, dáma dáma, dáma, volný a greco-římský zápas, stolní tenis, volejbal. Jejich organizační úroveň splňuje určité normy a akumulovat pozitivní zkušenosti. Mimochodem, mimochodem, musíte pomoci instruktorům metodologů výrobních podniků lásky Sakuty, Elena Bogdanovich, učitele učitele Vladimir Kobylko, který dlouho pracoval se zdravotně postiženými sportovci.

Kombinace všech faktorů a ovlivněna příchodu do zástupců Grodno Republikánských organizací, aby se zúčastnili mistrovství země ve volném a Greco-římském zápase mezi sluchově postiženými sportovci. K dispozici byl k dispozici specializovaným sálem boje proti šatně, sprchování, redukčním střediskem a přísným anti-epidemiologickým řízením.

Na zahajovacím ceremoniálu byli účastníci vítáni:

• Alexander Flurko, zástupce ředitele Republikánského centra pro paralympijské a defrimpské sporty (Minsk)
  • Anatoly Miklashevich, Senior trenér národního týmu Běloruské republiky Invasport (Minsk)
  • Anatoly Nikitin, předseda běloruské sportovní federace hluchá (Minsk)
  • Vyacheslav Maksimovich, profesor, ctěný trenér SSSR a BSSR (Grodno)
  • Grigor Adamyan, Senior trenér Běloruské republiky mezi sportovci se sluchovým postižením (Grodno).
  • Inna ZHUK, zástupce ředitele Regionálního vzdělávacího a metodického centra Grodno pro tělesnou výchovu obyvatelstva.

"Červený závit" ve všech projevech znělo hořkost před poškozením způsobeným koronavirem na velké, dětské a masmé sporty. Vděčnost znělo k bojovníkům za jejich odhodlání sportu, výňatek v očekávání v očekávání zlepšení epidemiologické situace a udržet nejlepší tradice přípravy na odpovědné soutěže. Současné mistrovství, které prošly v Grodno, mohou být považovány za výběrovou fázi pro nadcházející evropské fórum.

5 týmů ze všech krajů země vstoupily do boje, s výjimkou Brest, kde se boj mezi sluchově postižené sportovci nevyvíjí. Vítězové byli definováni jak v týmu, tak v osobním šampionátu. Boje proběhly v emocionálním napětí, ani zřídka skončily čistými vítězstvími. Bylo to obzvláště zajímavé pozorovat boje těžkých hmotností. Na tuhé soutěži, které soupeři byly uchovávány, by mohly být posuzovány jejich sportovní kvalifikace. Ctěný mistr sportů Alexey Lukovsky (Mogilev), mistr sportů mezinárodní třídy Gevorg Adamyan (Grodno) a Sidakov (Gomel), stejně jako 6 mistrů sportů, 14 kandidátů pro mistry sportu a 22 prvního sektoru, byli bojováni na koberci Grodno.

Stojí za zmínku, že Grodno Defrimpian Gevorg Adamyan, známý pro své vítězství na mistrovství Evropy a světa. Tradičně se dotýká svého rodného týmu během soutěže, navrhl kolegům, jak učinit nejlepší postupy a útěk z bolesti. Navzdory absenci slyšení, Gevorg, aby se zlepšila dovednost, snaží se trénovat a mluvit mezi zdravými sportovci.

Obecně platí tým regionu Grodno (215 bodů) nad Greco-římský zápas. Vítězové patřili bojovníci Gomelové oblasti (druhé místo, 190 bodů.) A Minsk (třetí místo, 172,5 bodů.). Na čtvrtém místě, sportovci Mogilev oblasti (25 bodů se zastaví.) A na pátém regionu Vitebsk (15 bodů).

• Šampioni Běloruské republiky 2021 na řeckém římském boji mezi postiženými případy slyšení staly grodnots Alexey Goloburdo (až 55 kg), Anatoly Briloburdo (až 60 kg), Evgeny TSYVINSKY (do 67 kg), Gevorg Adamian (Až 77 kg), Vladimir Markevich (do 82 kg).
  • A také Sidakov Sydakov (Gomel, až 63 kg), Minsk region Turální Eyubov (do 72 kg), Oleg Kasanka (až 87 kg), Maxim Moskievich (až 130 kg) a Alexey Lukovsky (Mogilev, až 97 kg).

Na konci druhého freestyle zápas mistrovství zápasů, výsledky anatoly Nikitin, předseda běloruské sportovní federace neslyšících, předsedy běloruské sportovní federace. Zdůraznil, že "navzdory infekci Coronavirus, boj mezi sluchovým sportovci udělal krok vpřed."

- Nepokopírajte ty, kteří nespadají do mistrovství Evropy. Bude to důvod, proč trénovat ještě lépe, - podporované sportovci Anatoly Semenovich. Vyjádřil vděčnost všem sportovcům a trenérům, kteří se podíleli na soutěžích, zaměstnanců sportovního areálu, organizátorů pro vysokou úroveň komfortu poskytnutých, píše oblisport.grodno.by.

Mistrovství Běloruské republiky na freestyle boj mezi sportovci sluchu. Velení mistrovství. Grodno. 13-14.03.2021.

1 - Grodno oblast (210 bodů.), 2 - Gomel oblast (200 bodů.), Minsk (167, 5 bodů), 4 - Mogilev region (25 bodů), 5 - Vitebsk oblast (20 bodů).

Šampioni Běloruské republiky pro freestyle boj mezi sportovci sluchu. Grodno. 13-14.03.2021.