Nizhny Tagil bude mít hlavní mezinárodní soutěž. Lze jej prohlížet živě

Anonim
Nizhny Tagil bude mít hlavní mezinárodní soutěž. Lze jej prohlížet živě 14758_1

Od 12. do 14. března v Nizhny Tagil, kontinentální pohár na lyžařské ohně mezi ženami a muži se držel na jarním jarním šálku. Majitelé hlavní trofeje turnaje byli rakouský Sigrund Kleinart a norský Sieman Tiller. Rusová Stefania Nadymova spadala na počest podstavce ve druhém dni soutěže, vyhrála stříbro, tisková služba administrativních zpráv.

Nizhny Tagil tradičně bere finále kontinentálního poháru na lyžařském federálním. Muži zde soutěžili za posledních pět let, ženy jsou čtyři roky. Tato sezóna soutěže navštívila zástupci šesti zemí - Rusko, Kazachstán, Norsko, Rakousko, Německo a Spojené státy. Hlavní hvězdy turnajového turnaje byly první v historii majitele ženského poháru ženského poháru ženské geraty Moo Sever (USA) a stříbrný medailista nedávného mistrovství světa Terens Weber (Německo).

Nizhny Tagil bude mít hlavní mezinárodní soutěž. Lze jej prohlížet živě 14758_2
Nizhny Tagil bude mít hlavní mezinárodní soutěž. Lze jej prohlížet živě 14758_3

Lyžaři soutěžili na normálním odrazovém můstku K90 a v lyžařském závodě - ženy vyprchaly dvakrát 5 km a v posledním dni 7,5 km, muži překonali dvakrát "tucet" a dokončili kontinentální pohár o 15 km závod. Navzdory změně formátů se majitelé prvních míst neměly měnit. Vítězové masy začínají v Nizhny Tagil byli Gerati Moutyssi Terrex Weber. Druhý den soutěže vyhrála stříbrná cena ruská žena Stephanie Nadymov. U mužů, Vyacheslav Barkov se stal nejlepším Rusům (desátý první den soutěže a 11. - třetího dne), stejně jako Ekaterinburg Samir Mastie (15. druhý den).

Vzhledem k pandemii se konkurence konala v prázdných stojanech.

Nizhny Tagil bude mít hlavní mezinárodní soutěž. Lze jej prohlížet živě 14758_4
Nizhny Tagil bude mít hlavní mezinárodní soutěž. Lze jej prohlížet živě 14758_5

Již na nadcházejícím víkendu, Nizhny Tagil znovu obdrží mezinárodní soutěž: ženská fáze Světového poháru na lyžařských skokech z odrazového můstku mezi ženami, kteří nosí jméno "Blue Bird". Město navštíví nejsilnější lyžaře planety, příchod sportovců ze 14 zemí se očekává: Rakousko, Německo, Česká republika, Francie, Japonsko, Rumunsko, Finsko, Polsko, Slovinsko, Norsko, USA, Švédsko, Kanada a Kurz Rusko.

Je pozoruhodné, že přítomnost publika je povolena pro tyto soutěže: Světový pohár fáze v Nizhny Tagil bude první, kdo se bude konat s účastí fanoušků v porostech.

Vstupenky lze zakoupit na stránkách kassir.ru. Cena: 50 rublů pro preferenční kategorie (děti od 6 do 12 let a důchodců), 200 rublů pro všechny ostatní. Soutěže se budou konat 20. a 21. března, začátek v 15:30.