Novosibirsk Championship ще завърши ски сезона 2020-21

Anonim
Novosibirsk Championship ще завърши ски сезона 2020-21 774_1

В събота, 13 март, на ски-база "Червен банер" (ул. Тимилязев, 5) ски зимният сезон ще бъде затворен.

На този ден шампионата и шампионата на Новосибирск на ски състезания, празник за предучилищна възраст "Ски разговор!" и състезания между екипите и кметството на екипа.

Шампионата и шампионата се провеждат на три разстояния: 3, 5 и 10 км. Участниците ще споделят по възраст: млади мъже и момичета 2005-2006 г., млади мъже и момичета 2003-2004, мъже, юноши и жени, юноши 2002 И по-възрастни.

Победителите и победителите ще определят в допълнителната група "35 и повече години". Стартирайте масата. Движението е безплатно.

Внимание! Регистрацията и получените номера ще започнат в деня на събитието от 9.00 на ски базата. Атлети и любители, които имат лекар за медицински свидетелски показания, са поканени да участват.

Програма за събития:

• 09:00 - Среща на представителите на екипа, издаване на начални номера;
  • 10:00 - 12:40 Масовите започват от скиори и награждаване на победителите и победителите във всички възрастови групи;
  • 13:00 - 14:15 Започва и възнаграждава победителите от съвети на предучилищна възраст "Ски" Обадете се! ";
  • 14:30 - 15:30 Състезания и награждаване на победители в ски състезания между екипите на екипната администрация и кметството на Новосибирск.

Подаването на технически приложения за шампионата и шампионата се извършва по електронна поща [email protected] до 12 март (15.00 часа).

Контакт телефони: Mau SS "Tszvs", 204-74-41, главен съдия - съдия на първа категория Максим Анатоливич Odnodvords, 8-923-235-77-34.

На състезанието на предучилищна възраст "ски обаждания" са поканени на деца до седем години, които знаят как да се движат по ски и нямат противопоказания за физически културни класове. Класически стил. Разстояние - 150 и 400 метра. Личното първенство между момчетата и момичетата 5-7 години се определя от възрастовите групи за най-малкото време. Командно първенство - при най-ниската сума от трите най-добри резултати, във всяка възрастова група (5, 6, 7 години), без да се вземат предвид пола на детето. Победителите и победителите ще бъдат наградени медали и дипломи.

В допълнение към детските градини, всеки може да участва във празника. Приложенията, сертифицирани от лекаря, се обслужват в съдия на дъската на имейл адреса: [email protected] или директно в деня на празника. Родителите също трябва да имат свидетелство за раждане на детето (в случай на решаване на противоречиви моменти, да потвърдят възрастта на участника).

Racing Organizers: Mau Stadion, Фондация "Новосибирска" за световния шампион на Биатлон Александър Тропникова "Тропнициков-фондация" с подкрепата на Mau SS "Център за зимни спортове" и офиса на физическата култура и спорт на кметството на Новосибирск.

Снимка: Пресслужба Novosibirsk Кметство