HC "Ryazan" в извънреден труд, изгубен в Санкт Петербург Ска - "Неве"

Anonim
HC
Снимка - ska neva

17-та поражение в 21-ия мач на втория кръг е страдала от HC "Ryazan" - в Санкт Петербург "Граждани", изгубени в извънреден труд на СКА - "Неве" 1: 2. Но, благодарение на равенството в основното време, те повторят багажа си с отбелязана точка и запазват позиции в "зоната на плейофите".

СКА - "Нева" е един от директните конкуренти на HC Ryazan, в случай на победа на "армейския отбор", настигнат нашия екип в турнирната маса. Но първите два периода по-интересно изглеждаха. "Бяло-синьо" беше по-рязко, по-често се хвърляше върху целта, но изпълняващите умения в последния етап на атаките нямат нито другия отбор.

Първоначалният акаунт на таблото се е променил само през 43-та минута: Станислав Кондратьев извади шайбата под хвърлянето на Никита Громов - шайбата се заби в средата на вратаря на Питерни Ярослав Асаров и той, без да забелязва това, всъщност се поколеба на хокейната обвивка за самия панделка на вратата.

Но музиката за HC Ryazan играеше дълго. На 50 минути, Даниел Огирчук от актьорско разстояние от средното разстояние "Отпечатано" Гражданите на вратаря "Дмитрий Годеза. До края на основното време беше възможно да се грабне победата както на тези, така и на другите, но - 1: 1 - срещата премина в извънреден труд.

Допълнителен период на СКА - "Нева" започна в повечето - гостите бият. Но това, което не е било "армия" с числово преобразуване, те са направили равни композиции. Artem Nikolaev на 64-та минута на срещата влезе в зоната и силно кликна в далечния ъгъл - 1: 2.

"Добрата игра беше, но: Вие не можете да отбележите - те ви оценяват. Имахме два велики моменти в края на третия период и в извънреден труд. Беше необходимо да ги решават. По принцип момчетата играят добре, безкористно. Всичко, което попитахме, те изпълниха. Някъде няма късмет. Благодарение на момчетата за посвещението - каза Сергей Раязан, след като играта, главният треньор на HC Ryazan.

Позицията на екипите на границата "Playoff Zone": 10. Торос - 52 точки (44 игри), 11. HC Rostov - 51 (44), 12. HC Ryazan - 51 (45), 13. HC "Tambov" - 50 (43), 14. "звезда" - 50 (43), 15. СКА - "Нева" - 50 (45), 16. "Четметър" - 49 (43), 17. "Динамо" MO - 49 ( 43), 18. Лада - 46 (43).

Следващият мач на шампионата на WHD HC "Ryazan" ще прекара и в Санкт Петербург - 3 февруари "Граждани" се намират с динамо.