Nizhny Novgorod Спортистите спечелиха 27 медала в първенството на FDO

Nizhny Novgorod Спортистите спечелиха 27 медала в първенството на FDO 11900_1

Спортистите от Нижни Новгород спечелиха 27 медала от различни достойнство на шампионата и шампионата на Федералния район Волга за плуване, отдел "Връзки" на докладите на градската администрация.

Участие в състезанията, които са преминали в деня преди в Саранск, взеха участие 80 плувци и партиди на Nizhny Novgorod. Общо 672 спортисти от 14 региона на Русия се събраха в конкурса.

По сметката на Nizhny Novgorod спортисти 27 медала и две отхвърляния в отпускане на плуването сред мъжете на разстояние 4 × 100 метра от свободен стил, отборът включва: Артем Тихомиров, Даниел Лабутин, Иван Баленков, Валери Голубев. На разстояние 4 × 200 метра от свободен стил в националния отбор: Иван Баленков, Юрий Зежов, Николай Плистовс и Даниел Лабутин.

Най-голям брой медали на отделните разстояния донесоха отборите най-силният Нижни Новгород Актлес Елена Богомолов и Олег Костин. Първият първи взе "златото" в шампионата и шампионата на 50 метра от месинг, първо място в шампионата на 100 метра от месинг, а вторият в шампионата, първото място на разстояние от 200 метра от месинг в шампионата и Вторият в шампионата, третото място в шампионата на разстояние от 200 метра в шампионата, която плува.

Относно сметката на 5 медала на Олег Костина. Спортистът спечели в шампионата на разстояние 50 м месинг, на 100 метра от месинг, на 50 метра от Butterfly, стана сребърен медалист на разстояние от 200 метра и бронзов медалист на разстояние 100 м пеперуда.

В допълнение, пет други атлети Nizhny Novgorod станаха победители и призляване на индивидуални разстояния. Михаил Доринов спечели целия набор от медали в шампионата на разстоянията на меситорите. Анастасия Корзунин зае второто място в шампионата на разстояние 50 метра от бакфеля. Денис Шилов два пъти в шампионата проведе третата награда на разстояния от 100 метра и 200 метра от месинг. Иван Баленков на разстояние от 200 метра комплекс в шампионата спечели "сребро". Анна Кузнецова се изправи до втората стъпка на пиедестала в шампионата на разстояние 50 метра от пеперуда.

Бронзовите медали в шампионата спечели Матвей Федоров на 50 метра на гърба си и Александър Сорокин на 100 метра от месинг. Три медала спечелиха плувци Nizhny Novgorod в Relax плуване. На разстояние 4 × 100 метра, Денис Догадов, Олег Костин, Михаил Доринов и Артем Тихомиров взеха първата стъпка на пиедестала.

В отпускане на плуването от 4 × 200 метра със свободен стил сред жените "бронз" от екипа на Нижни Новгород: Анна Кузнецова, Елена Богомолов и Елизабет Недомнов.

В отпуснатото плуване от 4 × 100 метра комплекс сред жените. Третото място бе взето от Низа Шеглов, Елена Богомолов, Мария Василева, Анастасия Корзунин.

Най-добри резултати от системата за състезание, разработени от Международната федерация за ветроходство, бяха показани от атлети от Нижни Новгород - Олег Костин и Елена Богомолов.

Двама Nizhny Novgorod Atlete изпълниха нормата на ръководителя на Русия - това е Артем Тихомиров и Дария Мочалов.

"Конкурсите бяха квалифицирани за шампионата на Русия, руското първенство между юноши и юноши, момчета и момичета и етап III (финал) на летните игри на Русия", каза физическата култура и спорт в градския отдел.