"Miranck se je spremenil v duh" - Italijanski mediji so kritizirali Alexey

Ko je osvojil "Lazio" v četrtfinalih pokala Italije sredi prejšnjega tedna, "Atalanta" ni mogel ponoviti uspeha v nedeljskem srečanju z istim tekmecem, ki je že v seriji A.

Jan Piero Gasperini je presenetil napovedovalnega videza Alexei Miranckuka v izhodišču Bergamasku italijanskega tisk, ki je sprostil ruski iz prvih minut igre.

Napadni vezist ruske nacionalne ekipe je bil ta čas opazen na terenu in ni uspel ustvariti eno malo ostrih točk na vratih Pepe Raire. Miranchuk je zapustil travnik 53. minuti tekme, ko je njegova ekipa zažgala 0-2. Zamenjan alexey Hrvat Mario Palishech je zmanjšal vrzel v računu, vendar je 10 minut pred koncem igre "Lazio" ponovno prejel udobno prednost dveh ciljev in se sestal na končno zmago 3-1.

Italija Časopisi in elektronski mediji so popolnoma enako cenjeni z govorom ruskega vezarja, ki ga postavi "pet" na 10-točkovni lestvici.

Haserini iz prvih minut tekme je dobil Alexei na levi napad, vendar je bil ruski skoraj izgubljen tam. Na koncu prve polovice pa je Atalanta Mentor preselil Mirachuk na desno, v tem položaju pa je ravnal z istim uspehom.

Miranck nepričakovano je v začetni postavki "atalant" namesto Pessina. V obrambi, je moral delati proti Millovich-SAVICH, in ta dvoboj, očitno, ga je izrezal iz svoje moči. "Izgubite nižje!", "Gasperini je kričal Alexei, vendar je bilo težko braniti sebe.

Trener zaupa Miranschuk, ki že govori o mnogih stvareh, vendar se je pričakoval, da je bolj v vlogi igralca, ki je bil povzročen. Kljub temu je bil Alexey na levi prvič neviden, nato pa na desnem boku ekipe napada.

La Gazzetta Dello Sport - 5.0 je predvajal preveč neresničen in nikoli ni našel trenutka, da bi ga vzel.

Ponovno je hodil po polju kot duh. Težko je razumeti, kaj je problem tega tipa, ker ima vse lastnosti in spretnosti, da se dobro igrajo.

Komaj je vstopil na tekmi, dlje, kot da je nastal občutek, da je bil raztopljen na polju.

Mirunchuk se nahaja od prvih minut na levi strani, je ostal zunaj ekipe napada. Pred dokončanjem prve polovice je Gashp spremenil svoj položaj, kjer je ruski videti malo bolj aktiven, vendar to ni bilo dovolj.

Miranchuk doživlja težave z iskanjem ustreznega položaja na polju. Ko je igral odločilno vlogo v tekmi italijanskega pokala, se je danes spremenila v duh. Nekako se je pokazalo samo na koncu prve polovice, ko je Raina po njegovem udarcu vzela žogo. Malo ustvarjalnega in številnih netočnih dejanj.

Za razliko od tekme v sredo, ta čas ni vplival na igro. Redko je požrla žogo, je bila malo vključena v napad na dejanja ekipe.

Vsi ukrepi in premiki Miranschuk na terenu so bili predvidljivi za tekmece.