Brezplačno Wrestling: Novi kapitan nacionalne ekipe Yakutia je postal prvak Daljnega vzhoda 20693_1
Novi kapetan Nuregun Sergin na zgornjem koraku

Na drugem dnevu prvenstva Daljnega vzhoda Zveznega okrožja v Ulan-Ude, 13 Yakut športniki v štirih kategorijah teže je bilo objavljenih na borzi. Včeraj (12. februar), naši fantje so osvojili sedem medalj, tokrat so bile nagrade toliko, vendar več z zlatim odtenek.

Spominjamo se, tekmovanja so usposobljene, top tri zmagovalce pade na prvenstvo v predzivoru Rusije, ki bo potekala v istem mestu od 11. marca do 14. \ t Tekmovanje je bolj podobno srečanje tekmovanja Yakutije - Buryatia.

Novi kapitan nacionalne ekipe Yakutije, dvakratni prvak Fedo Nuregun Sergin (92 kg) Za tretjič je osvojil ta častni naslov. Začel je z zgodnjimi zmagami nad Ametick Dmitry Eremenko in Tsadashi Dugarov, in še en Buryat Athleti Baras Bazarov z rezultatom 5: 0 je bil poražen v finalu. Na treh sestankih je Nuregun dosegel 25 točk in ni dal ene same točke.

Zmagovalci v teži do 65 kg

V kategoriji do 65 kg, zmagovalec ruskega študentskega prvenstva Rusije-2020 Konstantin Kaprov iz Churakpchinsky Regional Center za športno usposabljanje. V predhodnih bojih je igral balikto Hydapovo (Buryatia) 11: 1, tovariš za nacionalno ekipo Petra Pavlov (8: 0) in Solbon Tumenbayarova (Buryatia) 5: 0. V končnem pod konstantinom se ne bi mogel upreti Erdhamu Budajanuevu. Če pogledamo na račun 12 točk, Yakutann, dušeni sovražnik!

Več kot vsi udeleženci so se zbrali v kategoriji teže do 61 kg - 17, od tega naše pet. Štirje mednarodni športni mojstri se borili v tej teži. Najboljši rezultat Yakut Fighters je pokazal predstavnika republikanskega centra za športno usposabljanje iz zbirk RS (I), "International" Nuregun Alexandrov. Anti-Champion Cerkev Baljalimaeva iz ozemlja Trans-Baikal se ni borila proti lanskemu prvaku, nato pa Countryman Biyaman Yakovlev (3: 2).

Na polfinalu se je Nuregun srečal s prvakom mednarodnega turnirja "Dmitry Korkin" in zmagovalca prvenstva Rusko-2020, Buryat Zharkal Damdinov. Prvo obdobje se je končalo z oceno 0: 3 v korist lastnika preproge, v drugem trimenu je bilo bolj aktivno kot Damdina, ki je praznoval zmago z oceno 4: 1.

Nuregun Alexandrov, zmaga na Ananda Dashiev (Buryatia), je na tretje mesto, tudi bronasta medalja je bila nagrajena Semyon Vladimirov.

Zmagovalci v masi do 97 kg

Zadovoljni smo veteran ekipe Yakut, prvak Mednarodnega turnirja serije Grand Prix Dmitry Konkana 2011, 31-letni Kuzma Sivtsev (97 kg). Pokazal je vse, da je v prahu še vedno prah. Višji trener Norma Ulus je zmagal iz svojih "mlajših bratov" Haryskhana Nikolayev in Andreja Aronov, v boju za "zlato" proti njemu zaradi poškodbe zaradi poškodbe ni prišel v boj proti prvaku Buryatia Alexeyja. Torej je Yakutanin postal sedemkratni prvak Daljnega vzhoda!

V prašički ekipe Republike Sakhe, do 14 medalj, 14. februarja, športniki kategorij teže do 70, 74, 79 kg, vključno z magistem športa Mednarodnega razreda Viktor Seedadina in Herman Ustinov, bodo vstopili