MHK "Ryazan-Airborne" Beat v oči "napredek"

MHK

Nadaljevanje dirke na prvem mestu v rednem prvenstvu nacionalne mladinske hokejske lige MHC Ryazan-Airborne. Na naslednji tekmi, "Paratroopers", ki se imenuje, "v razredu" Beat "napredek" - 3: 1.

Z najljubšim ujemanjem je bilo vse jasno - "Ryazan-Airborne" gre na 2. mesto, "napredek" na 12. mestu. Najnovejši računi skupin ekip je bilo omenjeno: "Paratroopers" 13 pilotov v Serevu in Perm, Glazerji na njihovem mestu je dal način MHC Lipesk 3:10.

Toda tisti, ki so čakali na poraz lastnikov, so se zmotili. V zadnjih dveh dneh so opravili delo na napakah in "Hooves Beat", ki si želijo obnoviti pred ventilatorji. "Bela-modra" je bila tudi povedana tretjemu spremljevalcu, zato niso želeli ponižati nasprotnika, in pritrjena na doseganje želenega rezultata točno toliko sil po potrebi.

V prvem obdobju prevladujejo Ryazan-Airborne, vendar je trajalo le en dan - na 4. minuti, večina 5x3, ki je realizirala Danil Volontsevich, ki je prejela odličen prenos v daljno palico Mikhail Kuzyka.

Po prekinitvi, "napredek" izravnal igro, in spopadov spopadov nekoliko uničil ryazans iz igre Rut. Stroški glazovsy so bili enaki (22 minut - Yegor Kaminin), ponovno koristili, in "Paratrooperji" ponovno dosegli v večini - v 28. minuti, natančen met je branil Denis Nazarov. Zanimajo se, da se je rojen Samovo vrnil v Ryazan (zagovarjal se je HC Ryazana v sezoni 2018/19), v vsakem tekmovanju vrže 3 ploščke na 3 sestankih.

Na 36. minuti, slednji, kot se je izkazalo za končnega sirena, je cilj v tej igri "naslikal" Danil gluh in Cyril Zatonsky, klasično izpolnjevanje izhoda "dva proti zagovornika" s točno oddajanjem slednjega.

Opažali bomo Golkaper "Ryazan-Airborne" Cyril Terekhina, ki je odražal 33 od 34 posnetkov v njegovih vratih. V prejšnjih igrah sezone nominalno je tretji vratar "Paratroopers" šel na led samo v treh tekmah, igral skupaj od 15 in pol minut.

MHK "Ryazan-Airborne" pogoltnil na 2. mestu na mizi turnir - 46 točk v 26 tekmah. Vodilni "dieselist" iz Penza ima dve točki več, ko igrajo v rezervi "Paratroopers". Skupina preganjalcev Ryazantsev (HC "BOBROV", "AK59", "Dynamo-576", "Dynamo-Junior", "Loco-Junior") upočasnila in prihaja z 9-11 očala. Naslednja tekma na MHC Ryazan-Airborn za 31. januar obisk Lipetsk MHC.