HC "Ryazan" v nadurnem delu v St. Petersburgu Ska- "Neve"

HC
Fotografija - Ska neva

17. poraz v 21. ujemanju drugega kroga je utrpela HC "Ryazan" - v St. Petersburgu "državljani" izgubljeni v nadure ska- "Neve" 1: 2. Ampak, zahvaljujoč žrebanju v glavnem, so dopolnili prtljago z zadetno točko, in ohranili položaje v "Playoff Zone".

Ska- "Neva" je eden od neposrednih konkurentov HC Ryazana, v primeru zmage "vojske ekipe", ki je ujela našo ekipo na mizi turnir. Toda prva dva obdobja je bolj zanimiva. "Bela-modra" je bila ostrejša, bolj pogosto je bila vržena na cilj, toda uveljavljanje spretnosti v zadnji fazi napadov ni bilo niti druge ekipe.

Začetni račun na preglednici se je spremenil samo v 43. minuti: Stanislav KONDRATYEV se je znebil paka pod Nikito Gromovovo vrzil - Wash se je obtičal sredi vratarja iz Piteranov Yaroslava Ascarova in on, brez opažanja, je dejansko okleval hokejsko lupino Za sam trak.

Toda glasba za HC Ryazan ni dolgo igrala. V 50. minuti, Daniel Ogirchuk z Cast iz srednje razdalje "natisnjen" vratarjev "državljanov" Dmitry Godesa. Do konca glavnega časa je bilo mogoče ugrabiti zmago tako tiste kot druge, vendar - 1: 1 - Srečanje je izteklo nadure.

V večini se je začelo dodatno obdobje Ska-"Neva" - gostje. Toda tisto, kar ni bilo "vojske" s numerično pretvorbo, so naredili enake sestavke. Artem Nikolaev na 64. minuti srečanja je vstopil v cono in močno kliknil v oddaljeni kotiček - 1: 2.

»Dobra igra je bila, toda: Ne rezultat si, da vas dosežejo. Imeli smo dva velika trenutka ob koncu tretjega obdobja in na nadure. Bilo je potrebno, da jih rešite. Načeloma so fantje dobro igrali, nesebično. Vse, kar smo vprašali, so izvajali. Nekje nima sreče. Zahvaljujoč fantom za predanost, "je dejal Sergey Ryazan, po igri, glavni trener HC Ryazana.

Položaj ekip na meji "Playoff Zone": 10. Toros - 52 točk (44 iger), 11. HC Rostov - 51 (44), 12. HC Ryazan - 51 (45), 13. HC "Tambov" - 50 (43), 14. "Star" - 50 (43), 15. Ska- "Neva" - 50 (45), 16. "Chetmet" - 49 (43), 17. "Dynamo" MO - 49 ( 43), 18. Lada - 46 (43).

Naslednja tekma prvenstva WHL HC "Ryazan" bo porabila tudi v Sankt Peterburgu - 3. februar "državljani" se najdejo z Dynamo.