Trije Rusi in en japonski: Kdo bodo osvojili medaljo svetovnega pokala za drsanje 10949_1
Globalloocpress.com.

- Umetnostno drsanje

Ženska enojna drsanje še naprej ostaja zanimiva in zanimiva disciplina v svetu drsanja. Na prihodnjem svetovnem prvenstvu v Stockholmu se pričakuje, da bo boj resen. Naenkrat se tri Rusi štejejo za priljubljene turnirja, vendar imajo zelo resen tekmec - Rica Kihira, ki se je v letu 2019 ustavila v koraku od medalje. Povedali smo, od koga naj čaka na medalje na svetovnem pokalu s prsanjem.

Tri zvezde

Ruska nacionalna ekipa na svetovnem prvenstvu bo zastopala tri Rusi: Anna Shcherbakova, Alexander Trussov in Elizabeth Tuktamysheva. Iz vsakega od njih lahko varno počakate na občutek. Shcherbakov in Trusov presenečenje vse s svojimi najtežjimi skoki, Lisa Tuktamysheva pa je neverjetna vztrajnost in želja.

Po vrnitvi Alena Kosostna na eter tutberidze, Evgenia Plushenko je ostala ena velika zvezdica - to je Alexander Troops. Imenuje se kraljica štirih skokov. In res, za takšno Arsenal s Sasho tekmujejo brezposelno.

Pričakuje se, da bo v poljubnem programu Trusov preprosto izpolnil fenomenalno kaskado skokov iz Quad in Triple Toulup, kot tudi izvedel quad Lutz. To bomo dodali v to kaskado Triple Lutz in Ritberger in dobili enega izmed najbolj zapletenih programov v zgodovini drsanja.

V tem primeru bo vse odvisno od samega strahopeta. Če ne naredi napak in izpolnjujejo vse na najvišji ravni, mora biti zlata medalja od nje.

Kar zadeva Anna Shcherbakova, je zmagovalec ruskega prvenstva kaznovan in naveden na samovoljnem programu le en kvadruvni skok. Na primer, na ruskem prvenstvu je Anna skočila dva kvadružne skoke, zato oslabitev programa ni najbolj prijeten znak za svoje navijače.

Vdelaj iz Getty Images

Najpomembnejši problem za Sherbakovo je njeno zdravje. Spominjamo se dobro, kako v padcu je utrpela pljučnico, potem pa se je na ruskem prvenstvu, ki je bila skoraj brez moči. Vemo, da je ANI voljna značilnost, vendar je svetovno prvenstvo povsem drugačen turnir. Po živcih, glede na status.

Za soočevalcem strahopetec in Shcherbakova se je Elizabeth Tuktamysheva izkazala, da je malo v senci. Vendar pa "prehrana" ve, kako streljati, ko tega nihče ne čaka. Na primer, novembra, ko je Lisa postala najboljša na Grand Prix Rusije.

Res je, da ni treba pozabiti, da je v decembru prišla do coronavirusa, zato njeno zdravstveno stanje povzroča nekaj vprašanj.

Japonski imetnik rekorderja

Leta 2019, na zadnjem svetovnem prvenstvu, šestnajstletni Kihira presenetil vse, vzel četrto linijo. Ona je bila pot do Eugena Medvedeva samo 31 tisoč točk. Ambiciozna Rica je bila razburjena, zdaj pa po njej se vozi v Stockholmu izključno za zmago.

Tehnična Arsenal Kihira je neverjetno velika. Začnimo z dejstvom, da je bila prva na svetu, da bi izpolnila kaskado skakanja iz Triple Axel in Triple Toulup. Na prihajajočem prvenstvu sveta namerava izpolniti trojno axel in štirikratni skok v samovoljnem programu. Pred tem to ni storilo.

Ne pozabite, da je KIHIRA v trenutnem trenutku vodi celotna ocena Mednarodne zveze drsanja.

Če govorimo o mnenju strokovnjakov, so možnosti Shcherbakove in Kijire ocenjene predvsem - v 55% oziroma 37%. V strahopetecu in tuktamyshevu verjamejo veliko bolj skromno - 7% in 5%.

Mi, ruski navijači, želijo videti v treh zmagovalcih izključno kot naša dekleta.