"Bolnov - stroj!" - cudzinci o triumfu ruštiny v masovom štarte

Anonim

Po viacnásobnom "Tour de Ski", ktorý prechádza v švajčiarskom Val Mushist, ktorý je považovaný za jeden z hlavných obľúbených súťaží, Alexander Bolunov vzal zlato v masovom štarte.

Vzdialenosť na 15 kilometroch, ruský prekonávajte 34 minút a 9 sekúnd. Najbližší prenasledovateľ, Alexander, Dario stĺpec, ktorý sa začne po polovici 23 sekúnd.

TREICKED INÁ RUSKU - Ivan Yakimiškin.

Alexander Bolshunov bol na rýchlom jazdnom pruhu v dnešnom 15 km c h Mass Start Dario Cologna bojoval tvrdo na pódiu na svojom rodnom meste a bol Rankore Ivan Yakimushkin vzal jeho šance a posledné zostávajúce miesto pódia. Nordicfocus

- fis cross-country (@fiscrosscountry)

Na konci dvoch etáp Bolunov, celková konkurencia "Tour de Ski"

ALEXANDEROVÝCH ÚČTOVOSTI ZÁKAZNÍKOV DOHĽADOVANÝCH LIKÁTNOSTI DOSTROČENSTVA DO TWITTER, V YOUTUBE, ako aj na stránke fínskej ICTA SANOMAT:

@ Guystephane451: - Bolúnny sú neporaziteľné?

@Vpronos: - Vyhraj, aby vyhral, ​​je to veľmi ťažké, určite.

@ LaPreuvepar21: - Bolunov sa zrýchlil na začiatku tretieho kola a "priniesol" najbližší prenasledovateľa na viac ako 20 sekúnd na cieľ! Veľmi silný výkon, aj pokiaľ ide o technológie.

Jens Olsson: - BOLUNOV - Stroj! Dokážem si predstaviť, že vyhrá všetky preteky na majstrovstvách sveta (držané od 23. februára do 7. marca, 2021 v nemeckom Oberstdorfe).

@ Jannejrvenp: - Fyzické školenie Bolnov je nejaký zázrak!

@Timovalto: - Skutočnosť, že Bolnov vyhrá, bolo to tiež známe pred začiatkom.

@DLagerqvist: - Ak nie je len BONOV, aby bol pozitívny dopingový test - skutočne kopol lyžiar.

Tyttöjen Mieleinen Mies: - od roku do roka Bolunov - hlavné obľúbené vo všetkých súťažiach. Impozantný jeho silný sa stáva. Krv s mliekom ...

Poke: - Už niekoľko rokov ruský Alexander Bolunov bol najlepší lyžiar na svete s veľkým okrajom. Zdá sa, že sa vôbec nikdy nebaví, a je vždy na vrcholových kandidách.

Havuupuu: - Je veľmi pekné sledovať predstavenia Bolnov. Všetci lyžiari sa snažia, ale zdá sa, že je pripravený vyskočiť z celkov. Existuje názor, že Alexander bude v najbližších rokoch nedostatočný v lyžiarskych pretekoch.

@Geirmann: "Tak, Bolunnov takmer vopred určený celkový test" Tour de Ski ".

@ Canjzartecki: - Poviem to teraz a skontrolujem za mesiac. Ak je Bolnov ísť do zvyšku januárových etáp, potom vyhral všetky zostávajúce preteky ... 12 v rade? Je možné, alebo stále šialenstvo?

@ ANIAMEDYNSKA: - Nebudem vyhrať. Lol.

@ Canjzarnecki: - No, vo všeobecnosti, samozrejme, je to lepšie, že vyhrá niekoho iného, ​​ale to, čo dnes urobil, je naozaj pôsobivý.