MHK "Ryazan-Airborne" Beat v oku "Progress"

MHK

Pokračovanie pretekov na prvom mieste v pravidelnom šampionáte Národnej hokejovej hokejovej lige MHC Ryazan-Airborne. V ďalšom zápase "Paratroopers", ktorý sa nazýva, "v triede" Beat "Progress" - 3: 1.

So obľúbeným zápasom bolo všetko jasné - "Ryazan-Airborne" ide na 2. miesto, "Progress" na 12.. Najnovšie účty tímov tímov boli pozoruhodné: "Paratroopers" obsadili 13 hromadných hromadení v Serov a Perm, zaskočí na ich stránke, aby MHC Lipetsk 3:10.

Ale tí, ktorí čakali na porážku majiteľov, sa mýlia. Posledné dva dni vykonali prácu na chyby a "Hyces Beat", snaží sa rehabilitovať pred fanúšikmi. "White-Blue" bola tiež povedaná tretím účastníkom zápasu, takže nechceli ponižovať súpera a pripojiť k dosiahnutiu požadovaného výsledku presne toľko silov podľa potreby.

V prvom období dominoval Ryazan-Airborne, ale trvalo len jeden deň - na 4. minútu Väčšina 5x3 realizovala Danil Volontsevich, pričom dostal vynikajúci transfer do ďalekej baru z Mikhail Kuzyk.

Po prestávke, "Progress" vyrovnal hru, a potiahne šarváty trochu vyradené ryazanov z hry Rut. Výdavky glazovtsy boli rovnaké (22 minút - Yegor Kamyinin), opäť ťažili a "Paratroopers" opäť zaznamenal vo väčšine - na 28. minúte, presný hod obhajoval Denis Nazarov. Je zvedavý, že rodák zo Sasovo sa vrátil do Ryazanu (obhajoval HC Ryazan v sezóne 2018/19), hodí 3 puky na 3 stretnutiach v každom zápase.

Na 36. minúte, druhý, ako sa ukázalo na konečnú sirénu, cieľ v tejto hre "maľoval" Danil hluchý a Cyril Zatonsky, klasicky spĺňajúci výstup "Two proti obrancu" s presným obsadením.

Budeme si všimnúť Golkaper "Ryazan-Airborne" Cyril Terekhin, ktorý odrážal 33 z 34 záberov v jeho bráne. V predchádzajúcich hrách sezóny nominálne, tretí brankár "Paratroopers" išiel na ľade len v troch zápasoch, ktoré hrali spolu len 15 a pol minúty.

MHK "Ryazan-Airborne" prehltol na 2. mieste v tabuľke turnaja - 46 bodov v 26 zápasoch. Vedúci "Dieselista" z Penzy má dva body viac pri hraní v rezerve "Paratroopers". Skupina prenasledovateľov Ryazantsev (HC "Bobrov", "AK59", "DYNAMO-576", "DYNAMO-JUNIOR", "LOCO-JUNIOR") spomalil a prichádza s 9-11 okuliarmi. Ďalší zápas na MHC Ryazan-Airborne pre 31. januára navštevuje Lipetsku MHC.