Dakar: Al-atti vyhral pódium, sinsu problémy

Dakar: Al-atti vyhral pódium, sinsu problémy 11517_1

V druhej fáze DAKAR RALLY RALLY RAIDA, TOYOTA Racer Nasser Al-atti odohral na včerajšie zlyhanie a vyhral svoje víťazstvo, pred Stephen Petrancelom viac ako dva a pol minúty.

Posádka Carlos Sainza, ako Petrohel, hovorí o špeciálne pripravenom SUV John Cooper Works Buggy X-RAID Mini JCW Tímový tím, skončil tretí s lídrom zaostávaním viac ako 9 minút. Aby ste udržali najvyššiu mieru, zabránil sa oboma problémami s motorom, ktorý sa začal na posledných 100 km vzdialenosti, čo bolo hlavne v púštnej a navigačnej chybe.

"Špeciálny cestovný cestou bol ťažký, tam bol pár bodov, kde sme sa museli rozvíjať, a v jednom z týchto miest sme stratili veľa času," povedal Saint. - A potom, už na posledných sto kilometrov, sme začali problémy s zapaľovaním, pretože došlo k poklesu napájania. Neviem, aký je dôvod, prečo je to ešte riešiť. "

Petranshel sa zároveň stal novým lídrom všeobecného testovania, je pred SAINT, A AL-ATTUS, ale len na dni, takže obrázok môže zmeniť viac.

Stojí za zmienku šiesteho miesta v druhej fáze pretekov, na ktorom SABASTIEN LEB skončil, deväť-time majstrovstvá sveta v rally. V predvečer mal problémy, prepichol kolesá trikrát na svojom buggy BRX HUNTER, pripravil slávnu britskú spoločnosť prodrive, ale dnes si významne pridal.

Najlepšie z ruských jazdcov, ktorí hovoria v triede SUVS, boli Vladimir Vasilyev a Dmitry Tsyro, dokončovaní na 9. mieste.

Medzi motocyklistami v pondelok rýchlejšie ako všetci boli Španiel Hoan Barreda, hovoril o Honda CRF 450 Rallom.

V triede kvadrocyklov, druhá fáza Dakar vyhrala American Racer Pablo Copatti na Yamaha Raptor.

V kategórii T3 a T4 sú to takzvané ľahké SUV, dnes Medzinárodná posádka, pozostávajúca zo Saudskej Sacha Alsaifa Rider a Spanman Oriol Videl - vykonávajú na stroji CAN-AM X3 T3PRO.

Šiestym miestom v tejto kategórii však obsadilo ruskú posádku Sergej Karyakínu a Antonom Vlasyuk, ktorý možno považovať za dosť dôstojný výsledok; Idú do Can-am Maurick X3.

Možno, že väčšina ruských fanúšikov čaká na novinky o úspechoch legendárneho tímu "Kamaz-Master". V druhej fáze súťaže, ako je v predvečer DVVČ, že posádka Dmitry Sotnikov vyhral, ​​ktorý tiež vedie test nákladných vozidiel. Druhý hotový "Kamaz" Airat Maeev, ktorý stráca vodcu 4 minúty 17 sekúnd, z ktorých jedna minúta je trest.

Tretím a štvrtým miestom dnes prevzali bieloruských jazdcov z tímu Maz-Sportatto, ale na šiestom vidíme posádku Kama Kaza Anton Shibalova a prvých desať ďalších ruských Trio Andrei Karginov je zatvorený.

Zdroj: Formula 1 na F1NEWS.RU