"Miranchuk pārvērtās par spoku" - Itālijas mediji kritizēja Aleksejs

Ņemot vērā "Lacio" quarterfinals Itālijas kausa vidū pagājušajā nedēļā, "Atalanta" nevarēja atkārtot panākumus svētdienas tikšanās ar to pašu pretinieku jau Series A.

Jan Piero Gasperini Pārsteigts, ka Alexei Miranchuk prognozēt izskatu Bergamascus itāļu preses sākumposmā, atbrīvojot krievu no spēles pirmās minūtes.

Uzbrukums Midfielder Krievijas nacionālās komandas šoreiz bija pamanāms uz lauka un neizdevās izveidot vienu mazu asu punktu pie vārtiem Pepe Raire. Miranchuk atstāja zālienu 53 minūtes pēc spēles, kad viņa komanda sadedzināja 0-2. Aizstāts Aleksejs Horvāts Mario Palishech samazināja plaisu kontā, bet 10 minūtes pirms spēles beigām "Lazio" atkal saņēma ērtu divu mērķu priekšrocību un cēla tikšanos ar galīgo uzvaru 3-1.

Itālija Avīzes un elektroniskie mediji ir absolūti pateicīgi par Krievijas Midfielder runu, liekot to par "pieciem" 10 punktu skalā.

Hasperini no spēles pirmās minūtes valdzināja Aleksejs uz kreiso sānu uzbrukumu, bet krievu bija gandrīz pazudis tur. Pirmās puses beigās Atalanta Mentors tomēr pārvietoja Mirachuk pa labi, un šajā pozīcijā viņš rīkojās ar tādiem pašiem panākumiem.

Miranchuk negaidīti ieņēma vietu sākumposmā "Atalants", nevis Pessin. Aizsardzībā, viņam bija jāstrādā pret Millovich-Savich, un šo dueli, acīmredzot, pieklauvēja viņu no viņa spēka. "Lose Lower!", "Gasperini kliedza Aleksejs, bet bija grūti aizstāvēt sevi.

Treneris Trust Miranschuk, kas jau runā par daudzām lietām, bet viņš bija vairāk, lai būtu vairāk par spēlētāju lomu, kurš bija nodarīts. Tomēr Aleksejs vispirms bija pilnīgi neredzams kreisajā pusē, un pēc tam uz uzbrukuma komandas labajā pusē.

La Gazzetta Dello Sport - 5.0 spēlēja pārāk vieglprātīgu un nekad neesmu atradis brīdi, lai to ņemtu.

Viņš atkal gāja pa laukumu, piemēram, spoku. Ir grūti saprast, kas ir šī puisis, jo tai ir visas īpašības un prasmes labi spēlēt.

Viņš diez vai ieradās spēlē, tālāk nekā tad, kad sajūta radās, ka viņš tika izšķīdināts uz lauka.

Atrodas no pirmajām minūtēm kreisajā pusē, Miranchuk palika ārpus komandas uzbrūkošās spēles. Pirms pirmās puses pabeigšanas, Gasp mainīja savu pozīciju, kur krievu izskatījās nedaudz aktīvāks, bet tas nebija pietiekami.

Miranchuk piedzīvo problēmas ar piemērotu pozīciju uz lauka. Ņemot izšķirošu lomu spēles spēlē, šodien kļuva par spoku. Kaut kā izpaužas tikai pirmās puses beigās, kad Raiņa paņēma bumbu bez problēmām pēc viņa trieciena. Maz radošas un daudzas neprecīzas darbības.

Atšķirībā no spēles trešdien, šoreiz nebija nekādas ietekmes uz spēli. Reti steidzās bumbu, bija maz iesaistīts komandas uzbrūkošajās darbībās.

Visas Miranschukas darbības un kustības uz lauka bija paredzamas konkurentiem.