"Neman" mājās radīja spilgtu tramdaļu Shakhtar trešajā periodā, bet deva ceļu uz vienu ripu

Anonim

Pirmā laba iespēja izmantot iniciatīvu atbilstīgajā spēlē. Sanāksmes piektajā minūtē Eduard Nasybullin Defender tika noņemts. Bet "sarkanā melnā" izdzīvoja mazākumā un gandrīz nekavējoties atklāja rezultātu.

Ātrā uzbrukumā no saimniekiem, Christian Dzibinski deva caurlaide no aiz vārtiem uz vientuļš Artem Lefseh, kurš nosūtīja ripu apakšā kreisajā stūrī vārti - Sergejs Stepanov nebija laika strādāt kā vairogs.

Šāds notikumu pavērsiens noteica galvenās problēmas "Shakhtar", jo viskozs un piesardzīgs spēle "Neman" neveicina lielu skaitu pretinieka izredzes. Par laimi par nodaļām Faykova, viņiem izdevās ātri atgūt. Neprecīzs PAS Defender Grodno Nikita Kratskina savā zonā noveda pie pretuzbrukuma, kā rezultātā mazgātājs bija uz Denis Belousova. Jaunais streikotājs no viesiem nedomās bez domāšanas, nosūtīja to uz augšējo stūri vārtiskās vārtiem vārtiem - 1: 1.

Burtiski nākamajās pārmaiņās, Nemnieka aizstāvis tika noņemts ar kājām, Danila Palivko un Soligarcs ātri izmantoja priekšrocības. Alexander Liquel shot apakšā kreisā loka pilieni, un romiešu Malinovsky bija uz Fifox Fifox, 1: 2. Ar šādu kontu beidzās pirmo periodu.

22. minūtē "Red-Black" Artem vilku aizsargs saņēma dubultu sodu par spēli ar augstas aleja stick, cieta Vladimirs Dzhig. Lielākajā daļā viesu viesi tika pamesti ar trešo paplāksni: Nikita Remezov, vārtiem, pazuda uz Valērijas Bochkarevu, kurš pārspēja gļēvulis, raksta hokejs.By.

"Neman" bija vairākas labas iespējas tuvoties pretiniekam pirms pārtraukuma, tomēr neizmantoja divu "kalnraču" izņemšanu. Arī labas izredzes tika uzcelta ceturtā Grodņu saikne pašā perioda beigās - Paul Gagray deva daudzsološu pāreju uz tālu bāru, bet Igors Kozychy neizmantoja pārskaitījumu.

Viss kļuva ļoti skumji īpašniekiem, kad 47. minūtē šķidruma ar nodošanu romiešu Krikunenko palielināja plaisu uz trim paplāksnēm.

Tomēr "sarkanā melnā" nenāca uz knockdown. Jau nākamajā maiņā, Lefty atgriezās parādus Jibinsky - tagad pole saņēma paplāksni ideālā stāvoklī pirms vārtiem un samazināt backlog. Tajā pašā uzbrukumā, Miner's Defender Sergejs Stankevičs, kas ļāva "Neman", lai paātrinātu kambaku. Krykin samazinājās no zilās līnijas, un uz izvēli ātrāk viss izrādījās Egor Stepanov - 3: 4 12 ar nelielu minūtēm līdz perioda beigām.

Atlikušajā laikā saimniekiem nebija tuvu kontam, bet Shakhtar izdzīvoja. Tas viss beidzās ar pašaizliedzīgu bloku STANKVICH pēdējās sekundēs.

Soligorgans ieguva smagu uzvaru un tuvojās punktam "Jaunatne", kas zaudēja punktus duelī ar Orsha "lokomotīvi".

"Neman" paliek sestajā pozīcijā, kur noteikti un tiksies ar regulārās sezonas beigām.

Neman - Shakhtar - 3: 4 (1: 2, 0: 1, 2: 1)

1: 0 - 06:39 Lefty (Dzibinski, Zatzapilin)

1: 1 - 09:34 Belousov (Bočkarevs)

1: 2 - 11:03 R. Malinovsky (šķidrums, nenogurstošs), GB

1: 3 - 22:41 Bočkarevs (Karaban, Remezov), GB

1: 4 - 46:00 Liquid (Krikunenko, Ivanov)

2: 4 - 46:23 Dzibinski (Lefty, Zatzapilin)

3: 4 - 47:21 E.Stpanov (Kafīra laukumi, Krykin), GB

Sods: 10 - 8

Mest: 33 (9 + 10 + 14) - 37 (10 + 13 + 14)

Top spēlētāji: Dzibinski - šķidrums

Neman: gļēvulis (59:20); Palivko - Krykin, S. Malyavko - E.Stpanov (k) - Buynitsky; Volkov - Romanovich, Lefty - Dzubinski - Zatzainil; Nasybullin - Bozhko, Coffeemen - Zykov - Varvonchik; Kolichy - Malashkevich - piekrīt; Fursa, A. Malinovsky.

Shakhtar: S.Stpanov; Godaress (k) - Sergeev, Karaban - Levko - R. Malinovskis; Stankevich - Shuttyau, Jig - Remezovs - Dadon; Sushko - Borisovs, Ivanovs - Krikunhenko - šķidrums; Belousov - Bochkarev - Antonovičs; Emigrants.

4. februāris. Grodno, Ledus pils. 741 skatītājs. Sākums - 19:00.