Nemokamas imtynės: naujas Jakutijos nacionalinės komandos kapitonas tapo Tolimųjų Rytų čempionu 20693_1
Naujas Captain Nuregun Serginė ant viršutinio žingsnio pjedestalo

Antrą dieną nuo Tolimojo Rytų Federalinio rajono čempionato Ulan-Ude, 13 Yakut sportininkų keturiose svorio kategorijose buvo paskelbti imtynių kilime. Vakar (vasario 12 d.) Mūsų vaikinai laimėjo septynis medalius, šį kartą apdovanojimai buvo tiek daug, bet daugiau su auksiniu atspalviu.

Mes priminti, konkursai yra kvalifikuoti, trys nugalėtojai patenka į Rusijos priešais oro čempionatą, kuris vyks tame pačiame mieste nuo kovo 11 iki 14 metų. Konkursas yra labiau panašus į Jakutijos - Buryatijos susitikimą.

Nauja "Yakutia" nacionalinės komandos kapitonas, dviejų kartų čempionas Fedo Nuregun Sergin (92 kg) trečią kartą jis laimėjo šį garbingą pavadinimą. Jis pradėjo su ankstyvomis pergalėmis per Amorkanin Dmitrijus Eremenko ir Tsadahi Dugarov, ir dar Buryat sportininkas Baras Bazarov su 5: 0 rezultatas buvo nugalėtas galutiniame. Trys susitikimai, Nuregun pelnė 25 taškus ir nesuteikė vieno taško.

Nugalėtojai svorio iki 65 kg

Kategorijoje iki 65 kg, Rusijos studentų čempionato nugalėtojas-2020 Konstantin Kaprovas nuo Churakpchinsky regioninio centro sporto rengimo. Preliminariose kovose jis grojo Baligto Hydapova (Buria) 11: 1, Comrade Nacionalinei Peter Pavlovo komanda (8: 0) ir Solon Tumenbayarova (Buryatija) 5: 0. Galutiniame pagal Konstantino užpuolimą negalėjo atsispirti Erdham Budajanajevui. Žvelgiant į paskyrą 12 taškų, Yakutunn troškino priešą!

Daugiau nei visi dalyviai surinko į svorį iki 61 kg - 17, iš kurių mūsų penki. Šio svorio kovojo keturi tarptautiniai sporto meistrai. Geriausias "Yakut Fighters" rezultatas parodė Respublikonų RS (I) kolekcijų sporto rengimo centrą "Tarptautiniu" "Nuregun Alexandrov". Anti-čempionas Bažnyčia Baljalimajevo iš Trans-Baikal teritorija ne kovojo su praėjusių metų čempionu, tada Countran Biyaman Yakovlev (3: 2).

Be pusmečio susitikime, Nuregun susitiko su Tarptautinio turnyro "Dmitrijus Korkin" čempionas ir Rusijos-2020 čempionato laimėtojas Buryat Zharkal Damdinov. Pirmasis laikotarpis baigėsi 0: 3 balas su kilimo savininku, antroje trijų minučių buvo aktyvesnė už Dambinovą, kuris šventė pergalę su 4: 1 balas.

Nuregun Alexandrov, laimėjęs Ananda Dashejevas (Buria), paėmė trečią vietą, taip pat buvo apdovanotas bronzos medalis buvo apdovanotas Semyon Vladimirov.

Nugalėtojai iki 97 kg svorio

Džiaugiamės Jakut komandos veteranu, Dmitrijaus Korkinos "Grand Prix" tarptautinio turnyrų serijos čempionas, 31-erių metų Kuzma Sivtsev (97 kg). Jis parodė visiems, kad milteliai yra milteliai. "Norma Ulus" vyresnysis treneris laimėjo iš savo "jaunesnių brolių" Haryskhan Nikolayev ir Andrejus Aronovui, ir kovoje už "auksą" prieš jį dėl sužalojimo nesikėlė kovoti su čempionu Buryatija Alexey Anchik. Taigi Yakutaninas tapo septynių metų Čempionas tolimų Rytų!

Sacha Respublikos komandos Piggy banke iki 14 medalių, rytoj, vasario 14 d., Svorio kategorijų sportininkai iki 70, 74, 74, 79 kg, įskaitant tarptautinės klasės Viktoro sodininkų ir Hermano Ustinovo magistro laipsnį