MHK "Ryazan-airborne" Beat į akis "Progress"

MHK

Tęsti lenktynes ​​pirmiausia nacionalinio jaunimo ledo ritulio lygos čempionate MHC Ryazan-airborne. Kitoje rungtynėje "paratroopers", vadinami "klasėje" "Beat" pažangą "- 3: 1.

Su rungtynių mėgstamiausia viskas buvo aiški - "Ryazan-airborne" eina į 2 vietą, "pažangą" 12-ojo. Naujausios komandos komandos buvo pažymėtos: "Paratroopers" "Cast 13 Piges Serov ir Perm, stiklai savo svetainėje davė kelią MHC Lipetsk 3:10.

Bet tie, kurie laukė savininkų pralaimėjimo, buvo klaidingas. Paskutinės dvi dienos atliko darbą su klaidomis ir "kanopos ritmu", siekdami reabilituoti prieš gerbėjus. "White-Blue" taip pat buvo pasakyta trečiajam palydovo rungtynėms, todėl jie nenorėjo pažeminti priešininko ir pridėti prie norimo rezultato pasiekimo tiksliai tiek daug jėgų.

Pirmajame laikotarpyje dominuoja Ryazan-orlorne, tačiau jis užtruko tik vieną dieną - 4-ąją minutę dauguma 5x3 realizavo Danil Volontsevich, gavęs puikų perkėlimą į toli barą iš Michailo Kuzyk.

Po pertraukos, "pažanga" išlygino žaidimą, o griebtuvų susižavėjimai šiek tiek nuplėšė ryazans nuo žaidimo ruto. Glazovų išlaidos buvo lygios (22 minutės - Yegor Kamynin), o "Paratroopers" vėl pelnė daugumą - 28-ojoje minutėje, tiksliai mesti gynė Denis Nazarov. Smalsu, kad Sasovo gimtoji grįžo į Ryazan (2018-1919 m. Sezono metu jis pasisakė HC Ryazan), kiekvienoje rungtynėse ji išmeta 3 ritulius 3 susitikimuose.

36-ojoje minutę pastaroji, kaip paaiškėjo galutinio sirenos, šio žaidimo tikslas "Dažyti" Danil kurčias ir Cyril Zatonsky, klasikiniu požiūriu įvykdyti produkciją "du prieš gynėją" su tiksliu pastarojo.

Atkreipiame dėmesį į Cyril Terekhino golkaperą "Ryazan-airborne", kuris atsispindi 34 iš 34 kadrų savo vartų. Ankstesniuose sezono žaidimuose yra trečiasis vartininkas "Paratroopers" nuėjo į ledą tik trimis rungtynėmis, iš viso tik 15 su puse minučių.

MHK "Ryazan-airborne" Prarijo antroje vietoje turnyre lentelėje - 46 taškai 26 rungtynėse. "Penza" pirmaujanti "Dieselinis" turi du punktus, kai žaidžia "Paratroopers" rezervate. Ryazantsev (HC "Bobrov", "AK59", "Dinamo-576", "Dinamo-Junior", "Loco-Junior") grupė sulėtėjo ir ateina su 9-11 akinių. Kitas MHC Ryazan-orlaivės rungtynės sausio 31 d. LiPetsk MHC lankosi.