A harmadik sí sprint "fák közül 600 résztvevő között. Perm időszak "Sok gyermek volt

Anonim
A harmadik sí sprint

A harmadik város Ski Sprint "Yolki. Perm időszak, "Március 13-án tartott Makarenko utca, több mint 600 ember vett részt, köztük 6 csapatot.

"Harmadszor, a város sí sprint volt Perm. Ebben az évben megváltoztattuk a platformot, versenyeket folytattunk a Makarenko utcán. A résztvevők szerint ez jó megoldás. Vannak, hogy ezt a platform hagyományos, mert itt volt, hogy télen folyamatosan sípálya volt. Sok gyermek vesz részt versenyeken - 7 éves és idősebb. Nagyszerű, hogy ilyen korból tanítunk a gyerekeket síelni. Remélem, hogy a mai résztvevők között vannak jövőbeni olimpiai bajnokok - mondta Perm Alexey Gribanov helyettes adminisztrációja, üdvözölte a résztvevőket.

A Team Relay-ben az első helyet az iskola "Flying Skier", az Olympic Reserve második főiskolájának, az oktatás harmadik iparágának képviselői vették.

A győzteseket és a nyereménytesteket az egyes korosztályokban az egyéni versenyeken határozták meg.

Összesen több mint 640 síelők részt a sprint, és a csoport „Yunihu akár 15 évig is” kiderült, hogy a legtöbben: 207 ember jött el a start (Alexey Sdzrerev nyert, Morilov Kezdet Klub). A "fiatalok akár 17 évig" csoportban 87 sportolót végeznek (Artemia Nikitin nyert, a klub "repülő síelő"). A "fiatalok és a 19 éves fiatalok" kategóriájában 24 ember versenyzett (Anton Shrusrev nyerte).

A csoport "férfi 60+" elvégezte 10 embert (Yuri Shaidurov nyert). A "Men 50+" csoportban 16 ember versenyez (legyőzte Dmitry Kozhevaslov, a klub "Derzhinets"). A "férfiak 40-49 éves" kategóriájában 17 résztvevője volt (legyőzte Denis Gatin, a klub "impulzus"). A "férfiak 20-39 éves csoportjában 50 fő volt (Ruslan Ablazizov vere).

A "Nők 60+" csoportban 1 személy elment - Lyubov Shilova. A "Nők 50+" csoportban 6 ember versenyzett (Maria Artemyeva nyert). A kategóriában a "40-49 éves nők" kategóriában 12 embert végzett (Beat Tatiana Tukacheva). A "nők 20-39 éves" kategóriájában 27 ember versenyzett (Maria Kechkin Won, Club "Falcon").

A "Girls legfeljebb 19 év" csoportban 15 ember versenyzett (Alena Gulelenova legyőzte, pggpu klub). A csoport a „Lányok, 17 éves”, 41 résztvevő versenyzett (a prológ nyert Julia Tkatareva, az utolsó - Valentine Mukhina). A kategóriában a "15 év alatti lányok" kategóriában, 126 fiatal sportolók jöttek a síre (Ksenia Smirnov legyőzte a prológot, a végső - Milánó Zingirov, a klub "repülő síelő").

Nem minden résztvevő elérte a befejezést, de az összes döntő érmet kapott. A győztesek és a győztesek a versenyben a "szabad stílusú sprint" fegyelemben az egyes korosztályban diplomákat és díjakat kaptak a szervezőktől. A sí sprint nyertesei és nyertesei a "vegyes relé" fegyelemben diplomákat és csészéket kaptak.