"Golovin volt a királyi mezőn" - francia újságírók Benefis Sasha-ról

Alexander Golovin kiállította a legjobb mérkőzést Monaco pólóban. A "Nimes" -vel való konfrontációban az 1 kívülállók egyike az 1-es bajnokság, az orosz pontozási célok minden ízlésért, a fejfogantyú a faderébe, a kalapjához.

A francia sport-kiadások egyhangúan felismerték a Nima elleni mérkőzés legjobb játékosait, aki befejezte a Megars 4-3 győzelmét.

Milyen koncert adta a fejét! - Franciaország labdarúgás.

Az egyik mérkőzésen meghaladta a golyókat a 2018/19 és 2019/20 évszakok számára. Három fej epizódban az orosz kivételes technikai sokszínűséget mutatott, a kiadvány hisz.

Mindegyik célja különleges stílusban szerzett: az első - a nyár kiváló csapása a bal lábával, a második - egy erőteljes lövés egy éles sarokból a messzire "kilenc", a harmadik - egy rendkívül csapva A büntetőterület, meglepő tulajdonosok kiper. Mindezt hozzáadjuk a flavian fejhez. Valódi haszon. Most a „Monaco” rajongók és a Liga 1 reményben, hogy problémái vannak sérülések a gumi maradt, és akkor kezdődik bizonyítani stabil játék, ami növelni fogja a csapat szinten, hangsúlyozza France Football.

Monaco-Tribune Alexander "Nine" egy tízpontos skálán, felhívva a játékát lenyűgöző.

Az első hosszú szünet után a Monaco-alapú mérkőzés szó szerint mindenütt jelen volt. Kiderült, hogy részt vesz a csapatának minden célja. Ez a játék és az orosz maga nem fogja elfelejteni, örülni fogja a fejét.

A Franciaország fő sportmédia, L'Equipe, szintén díjat számít fel az orosz HAVBEK 9 ponttal.

Golovin tökéletes mérkőzést adott ki. Az egész játék helyes cselekvéseit végezte, és két szegmensben - 3-ról 17-re, 62-78 percnyi játékból készült - kalap trükköt és segédeszközöket készített, javítja a l'Equipe-t.

Golovin egyszerűen nem volt bírálható, oroszul tette.

Mindhárom fejében Alexander műtéti pontosságot mutatott. A 24 éves Havbek orosz csapat kezdte meg a megfelelő középpályás helyzetét, de megváltoztatta a telepítést. Mindazonáltal nem állította meg az egész játékot, hogy nyomást gyakoroljon a "Nima" védelemre, amely nem állt a sebesség és a technológia szintjének szintjén, megjegyzi a kiadványt.

Az orosz visszatért a lehető legszebb út kezdetéhez, Homme du meccs.

Mindhárom gólt egyszerűen nagyszerű. Az otthoni stadion területén "Nima" Golovin valóban király volt, hozzáad egy kiadványt.

Golovin Zaveril a játék a tehetségével és hűvös cselekedetekkel. A harcot a kijárat a Eurocup „Monaco”, szüksége van egy középpályás ezt a szintet, az ASM támogatók.