A nagy sport visszatér Pashino-hoz

Anonim
A nagy sport visszatér Pashino-hoz 2743_1

Január 30-án és 31-én az Állapotverseny - a Novoszibirszk régió bajnoksága Judo-ban a fiatal férfiak és lányok között, amelyek évek óta támogatták az NSO Vyacheslav Ilyukhin jogalkotási összejövetelét, és a A Novosibirsk Leonid Rybin képviselői.

A verseny az első volt a pandémia által okozott elhúzódó szünet után. És az alapul szolgáló intézkedések feltételeire kerül sor. Nem csak az edzőteremben lévő rajongók voltak, de még a fiatal sportolók szülei is áthaladnak a Pashinsky CVR sportkomplexájához, mert tilos volt. A bírák és az edzők védőmaszkokban voltak, és az összes résztvevő egészségügyi állapota a verseny kezdete előtt ellenőrizte az orvosokat.

Annak ellenére, hogy ilyen szigorú korlátozó intézkedések, egy igazi sportfesztivál légköre, izgalmas és izgalmas küzdelem uralkodott a teremben.

A nagy sport visszatér Pashino-hoz 2743_2
A nagy sport visszatér Pashino-hoz 2743_3
A nagy sport visszatér Pashino-hoz 2743_4

Az eseményeket a Novosibirsk Regionális Judo Föderáció és a Pashinsky kitermelő munkaközpont szervezte. A verseny nagy léptékűnek bizonyult - több mint két nap alatt több mint 600 sportoló vett részt szinte az egész területen - Chasovsky, Myaslyaninsky, Venger, Toguchinsky, Barabinsky és más területei az NSO, valamint a városi klubok tanulók.

A sportolás, a szellem ereje és a győzelem akarata a pashino-ból származó fiatal Judys-t mutatott.

„A versenyek 16 emberünk van szó, mert sokan, akik képviselik a korcsoport 2009-2011, ez az első kezdet,” mondta a fejét a sport irányába, Pashinsky CVR, Ivan Ahremenko, akik együtt Andrei Bolshakov edzője tanítja a Judo-Young pashinz technikát. - A sport első versenyei 2002-ben kezdődtek velünk, és pontosabbak voltak, kis számú résztvevővel. És most már öt éve a verseny nemcsak regionális verseny, és a győztesei az SFO bajnokságba esnek, és győzelem és ott - az orosz bajnokságba mennek.

A nagy sport visszatér Pashino-hoz 2743_5

Ivan Ahremenko hangsúlyozza, hogy a helyi képviselők - Vyacheslav Ilyukhin nagyszerűen hozzájárul a fejlődéshez a Judo fejlődéséhez, és 15 éve a városi tanács helyettese, és most - az NSO képviselők helyettese és a városi tanács helyettese Leonid Rybin.

"Mindig támogatják a versenyeket, részt vesznek a szervezetükben, és nagy érdeklődést mutatnak a sport egészében" - mondja Ivan Ahremenko. - Különösen a kezdeményezésre és a Vyacheslav Viktorovich Ilyukhin pénzügyi támogatására, amelyet Tatami megszerzett, amelyen a fiatal sportolók vonatát és versenyeit tartják. "

A nagy sport visszatér Pashino-hoz 2743_6

A különböző versenyek elvégzésének feltételei itt és valóban ideális - olyan sok helyen helyezkednek el, hogy a srácok ugyanakkor három helyen versenyezhetnek.

Pashinskaya School judo egyik leghíresebb a Novoszibirszk régióban, a főbíró a verseny, a vezető edző a Sport Iskola az olimpiai tartalék „Center for Sports Fight” Vjacseszlav Bogatyrev.

A nagy sport visszatér Pashino-hoz 2743_7

"A Pashi iskola sok tanulója magas szintet ért el, miután az iskola belépett a központunkba, és folytatta a sport karrierjét. Ők a nemzeti csapat tagjai, az SFO bajnokság nyertesei, az összes-orosz versenyek, - Vyacheslav Bogatyrev hangsúlyozza. - Például a CVR "Pashinsky" Sergey Chupin résztvevője a 18 év alatti sportolók körében 2021-es orosz bajnokságban lett. Azt is szeretném mondani, hogy köszönöm, hogy a sportkomplexum Pashino mindig üdvözlünk minket, lehetővé téve a különböző versenyek költését. "

Városi tanács helyettes Leonid Rybin hangsúlyozza, hogy Judo olyan sport, amely nemcsak erősséget és agilitást fejt ki, hanem az életre jellemző és a hozzáállás is.

A nagy sport visszatér Pashino-hoz 2743_8

"Amikor Vyacheslav Viktorovich Ilyukhin lett egy helyettes, Pashino messze a fiatalok leggazdagabb hangulata. És az egyik kiemelt feladat az volt, hogy elvonja a srácok az utcai befolyását "- emlékeztet leonid rybinre. - Többek között elkezdte az ilyen bátor sport aktív fejlődését Judo. Sok éven át a verseny nyertesei kapott díjat a Vyacheslav Ilyukhina szavazók klub - kimonó, diplomák és érmek. A sport nagyon fontos a személy személyiségének kialakulása szempontjából, különösen az átmeneti, "kritikus" életkorban. Tudjuk, mi történik a serdülőkkel, ha senki sem vesz részt velük. És itt kerülnek fel az edzők, az elvtársak csapata, amelynek kommunikációja az őszinteséget, a felelősséget, a kölcsönös segítségnyújtást és más jó tulajdonságokat tanítja. "