Ingyenes birkózás: A Yakutia Nemzeti csapat új kapitánya lett a Távol-Kelet bajnoka 20693_1
New Captain Nurgun Sergin a felső lépésben talapzaton

A távol-keleti szövetségi kerület bajnokságának második napján Ulan-Ude-ben 13 Yakut négy súlykategóriába került egy birkózó szőnyegen. Tegnap (február 12), a srácok hét érmet nyertek, ezúttal a díjak annyira voltak, de több arany árnyalattal rendelkeztek.

Emlékeztetünk, a versenyek képzettek, az első három győztes az Oroszország előtti bajnokságra esik, amelyet március 11-től 14-ig ugyanabban a városban tartanak. A verseny inkább a Jakutia - Buryatia mérkőzés találkozója.

A Yakutia nemzeti csapatának új kapitánya, a Fedo Nuregun Sergin (92 kg) kétéves bajnoka harmadik alkalommal megnyerte ezt a tiszteletreméltó címet. Korai győzelmekkel kezdődött az Achurcanin Dmitry Eremenko és Tsadashi Dugarov felett, és egy másik Buryat Athlete BAAS BAZAROV 5: 0 pontszámmal legyőzte a döntőben. Három értekezleten Nurtegun 25 pontot szerzett, és nem adott egyetlen pontot.

A győztesek súlya 65 kg-ig

A kategóriában legfeljebb 65 kg, az orosz diákbajnokság győztese Oroszország-2020 Konstantin Kaprov a Churakpchinsky Regionális Központ a Sport Training. Az előzetes harcok során Baligto Hydapova (Buryatia) 11: 1-et játszott Pater Pavlov nemzeti csapatának elvtársa (8: 0) és a szolbon Tumenbayarova (Buryatia) 5: 0. A végső sorban a Constantine nem tudott ellenállni Erdham Budajanayevnek. Nézd meg a 12 pontot, Yakutann megdöbbentette az ellenséget!

Több mint az összes résztvevő összegyűlt a 61 kg-17-ig terjedő súlyegységben, amelyből öt. Négy nemzetközi sportmesterek harcoltak ebben a súlyban. A jakut harcosok legjobb eredménye a republikánus Központ képviselőjét mutatta Rs (I), "International" Nurgun Alexandrov gyűjteményeinek sportképzésére. A Baljalimaev Anti-bajnoki temploma a Trans-Baikal Területről nem harcolt a tavalyi bajnok ellen, majd a Countryman Biyaman Yakovlev (3: 2).

Az elődöntőben találkozott Nurgun találkozott a "Dmitry Korkin" nemzetközi bajnokság és az orosz-2020 bajnokság győztese, Buryaat Zharkal Damdinov. Az első időszak 0: 3 ponttal végződött a szőnyeg tulajdonosának javára, a második hárompercben aktívabb volt, mint Damdinov, aki ünnepelte a győzelmet 4: 1 ponttal.

Nuregun Alexandrov, megnyerte a Ananda Dashiev (Burjátia), átvette a harmadik helyet is bronzérmet elnyerte Szemjon Vladimirov.

Nyertesek súlya akár 97 kg

Örömmel töltöttük el a Yakut csapat veteránját, a Dmitry Korkina 2011-es nagydíját, a 31 éves Kuzma Sivtsev Grand Prix-ot, a 31 éves Kuzma Sivtsev-t. Mindenkinek megmutatta, hogy még mindig por van a porban. A vezető edző a Norma Ulus nyerte az ő „fiatalabb testvér” Haryskhan Nyikolajev és Andrei Aronov, és a harc a „gold” ellene, mert a sérülés nem jött ki a harcot Champion Buryatia Alexey Anchik. Tehát Yakutanin a Távol-Kelet hétéves bajnoka lett!

A Sakha Köztársaság csapatának Piggy Bankjában, 14 érméig, holnap, február 14-én, a súlykategóriák 70, 74, 79 kg-ig terjedő sportolók, köztük a Master of International Class Viktor Seedadin és Herman Ustinov belépnek